Seriály

Seriál Wednesday: Druhá řada a vše, co o ní doposud víme

Netflixový hit Wednesday neupadl v zapomnění. Naopak se chystá druhá řada a fanoušci mohou začít odpočítávat dny. Pochmurně se tvářící členka Addamsovy rodiny, kterou ztvárnila talentovaná Jenna Ortega, doslova urvala srdce diváků na celém světě a stala se jednou z nejoblíbenějších postav již během prvního týdne vysílání, kdy zaznamenala úctyhodných 341,23 milionů přehraných hodin.

Práce na druhé sezóně se zpozdila kvůli stávce scenáristů, která začala koncem jara, ale tvůrci se již vrátili do akce a server Deadline vypustil několik pozoruhodných informací. Jak by měla druhá řada seriálu Wednesday vypadat?

První klapka pravděpodobně padne v Irsku, a to v druhé polovině dubna, ale možná až začátkem května 2024. Toto je zásadní změna oproti první řadě, která se natáčela v Rumunsku. Již před vydáním první řady se ovšem šuškalo o logistických problémech, a tak nikoho příliš nepřekvapilo, že se tvůrci rozhodli pro jinou lokalitu.

Co se týče příběhu, detaily jsou sice stále pod pokličkou, ale podle dostupných informací druhá řada nebude klást takový důraz na romantický život hlavní hrdinky. Namísto toho by měla přinést více hororových prvků, což je pro fanoušky žánru dobrá zpráva.

A co dál? Můžeme očekávat návrat některých dalších členů Addamsovy rodiny a není vyloučeno, že se někteří dočkají svého vlastního spin-offu. Tvůrci Alfred Gough a Miles Millar naznačili tuto možnost již minulý rok, a pokud bude druhá řada opět úspěšná, Netflix jistě nebude proti.

Zajímavým faktorem je také obsazení druhé řady, které zahrnuje jména jako Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez, Fred Armisen, Gwendoline Christie a Christina Ricci. Polovinu epizod natočil sám legendární režisér Tim Burton, který momentálně spolupracuje s Jennou Ortegou na pokračování svého kultovního filmu Beetlejuice.

I přes veškeré tyto informace zůstává otázkou stanovení data premiéry druhé řady. Fanoušci si však mohou být jisti, že Netflix bude druhou řadu Wednesday promovat s velkým zájmem, protože je pro platformu jedním ze zásadních projektů. Jisté je, že to bude opět temná a poutavá jízda do světa Addamsovy rodiny, kterou si užijeme naplno.

Další články

Fallout se blíží. Co o seriálu od Amazon Prime víme?

Méďa se dočká seriálu. Oblíbený sprostý plyšák se vrací zpátky!

Živí mrtví: Nová minisérie o Rickovi a Michonne dostala oficiální datum premiéry

Yellowjackets: Mysteriózní thriller plný napětí i kanibalismu

Krvelačná monstra se vrací: Druhá řada Sladký domove! bude stát za to

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *