Léto? Jedině botky tamaris

Adam Valový
18. listopadu 2014
3 minuty čtení

Podle posledních návrhářských show se letos dává přednost klasickým sandálům, pantoflům a balerínám oproti lodičkám na vysokém podpatku nebo klínku

. V roce 2014 se tedy klade hlavně důraz hlavně na pohodlí. Což je určitě krok správným směrem. Proč tedy právě Tamaris? Je to vlastně velice jednoduché. U této značky je známo, že vyrábí obuv hlavně z kůže. Navíc z velice kvalitní kůže. Hlavní výhodou je však poskytnutí co možná nejvyšší kvality za příznivou cenu. A hlavně zde totiž  „nevyplácnete“ 2000 Kč jen za to, abyste měli trendy a pestrobarevné boty. Co tedy přesně právě teď letí? Jsou to hlavně pestrobarevné modely balerín, za které ovšem v případě Tamarisu nedáte obrovskou částku. Zkuste se podívat například na tyto baleríny Tamaris. Celkový vzhled těchto balerín odpovídá nejmodernějším výstřelkům módy a bude se řadit mezi TOP modely letošního léta. Podšívka v balerínách je textilní. Nicméně je to přesvědčivá imitace kůže. Mezi další modely, které budou letos v kurzu, jsou boty s ozdobnými kamínky. Tento se trend z oblečení zákonitě přesunul i na boty. Díky lesklým kamínkům na povrchu snadno přitahují pozornost. Mrkněte na další baleríny na obrázku, které tento trend reprezentují. Celkové je jasné, že obuv Tamaris následuje nejmodernější módní výstřelky a snaží se je nabídnout i nám. Nedílnou součástí šatníku každé ženy jsou sandály. Ty se v letních měsících opravdu neztratí. Jsou vzdušné, rychle se obouvají a jsou velmi pohodlné. Letos frčí hlavně zdobené a detailně zpracované sandály. Mezi tyto detaily patří nejrůznější pásky, přezky, barevné látky, kamínky, perly, lakování, svítivé barvy apod. Takto ozdobené sandály se pak v horkých letních dnech stávají Vaší každodenní obuví, na kterou se můžete spolehnout. A protože se zde bavíme o Tamariskách, tak si samozřejmě i takové sandály Tamaris ukážeme. Opět si můžete všimnout detailního zpravování v oblasti kotníku. Tyto sandály přesně odráží trend, kterým se značka Tamaris ubírá – jednoduchost a pohledné zpracování.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky