Stylové gadgety

Lynq: S touhle hračkou se neztratíte v davu a snadno ohlídáte své děti

Představte si, že se ztratíte v horách a nedaří se vám najít své přátele. Vaš telefon nemá signál, takže vám nepomůže. Jak z toho ven? Tuto a mnohé další nepříjemné situace řeší zařízení Lynq. Tento tracker (hledač) nepotřebuje přístup k wi-fi či jiné sítí, nemusíte za něj platit měsíční poplatky jako za některé mobilní aplikace na podobném principu a vždy vás spolehlivě navede do cíle.

Lynq funguje následujícím způsobem: spárujete ho s několika dalšími zařízeními, poté se rozdělíte a později ostatní snadno najdete. Zařízení má jednoduchý koncept, minimalistický design a intuitivní ovládání. Funguje však na jedničku s hvězdičkou, a navíc je velmi odolný.

 

Využití tohoto zařízení je velmi pestré. Můžete si ho vzít s sebou na výlet s přáteli, ale také ho připevnit na obojek svého psa. Stejně dobře Lynq dohlédne i na vaše děti – když se vám ztratí z dohledu, budete mít přehled, kde se právě nachází. Anebo najdete partnera mezi stovkami lidí na letním festivalu. To vše bez zdlouhavého nastavování a rizika, že kvůli absenci signálu přestane fungovat.

Tracker Lynq je kompaktní a disponuje karabinou, takže ho můžete kdekoliv připnout. Plně nabitý vydrží v pohotovosti až 3 dny a jednotlivá zařízení se najdou až na vzdálenost 3 mil, což je 4,82 km, a to vše s přesností 3 – 5 metrů.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *