Naprosto boží memo bločky Omoshiroi Blocks. Co se ukrývá UVNITŘ?

Lenka Němcová
10. dubna 2018
2 minuty čtení

Jsou věci, bez kterých by domácnost nemohla fungovat na sto procent. Třeba jako memo bločky. Určitě je používáte i vy a píšete si na ně všechny více i méně důležité informace. Telefonní čísla, nákup či věci, které vás zrovna napadnou a nechcete na ně zapomenout. Nicméně přesto nakonec všechny papírky skončí v koši. Není důvod je skladovat. V případě Omoshiroi Block je tomu trochu jinak. V čem se liší od klasických bločků?

Na první pohled jsou Omoshiroi Blocks stejné jako bločky, které používáte dnes a denně. Ale protože je navrhla japonská společnost Triad, která vyrábí architektonické modely, jsou naprosto jedinečné. Jakmile začnete trhat jednotlivé listy, zjistíte, že každý má trochu jiný tvar. No a až dojdete nakonec, zbude vám po bločku jedinečný model. Například některých známých japonských staveb, jako jsou chrámy Kiyomizudera a Asakusam či Tokijská věž. Za pozornost však stojí také model fotoaparátu a piána.

A špatná zpráva? Ačkoliv technologie laserového řezání není finančně nákladná jako v minulosti, bločky jsou poměrně drahé. Ceny se pohybují od několika desítek USD až po více než 120 USD, samozřejmě dle komplexnosti skrytého objektu a velikosti bločku. Pokud se vám líbí a nemáte hluboko do kapsy, proč ne. V opačném případě můžete alespoň sledovat instagram a kouknout na fotky nových kreativních bločků. Najdete je na https://www.instagram.com/triad_inc/.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky