Naprosto boží skládačky z papíru. I pro DOSPĚLÉ!

Lenka Němcová
10. dubna 2018
2 minuty čtení

Kdo si hraje nezlobí! Známé rčení má opodstatněný základ – pokud nevíte, co s volným časem a vymýšlíte hlouposti, najděte si nějakou kreativní činnost. Co byste řekl na skládání papírových zvířátek? Zní to jako zábava pro děti, ale vězte, že do kolekce značky PIPEROID se zamilujete. Designově propracované skládačky totiž vypadají skvěle a určitě by se vyjímali na poličce ve vašem obýváků. Tedy v případě, že máte rádi nápadité dekorace.

Někteří lidé udělají z papíru hotová umělecká díla. Pro „smrtelníky“ je něco takového nepředstavitelné. Pokud patříte k lidem, kteří v pracovních činnostech ve škole příliš neexcelovali, budou se vám skládačky značky PIPEROID líbit. Jsou navrženy tak, aby si je mohl poskládat každý. A jsou k tomu zapotřebí pouze nůžky! Nastříháte je na kousky, ohnete a naskládáte do sebe. Výsledek vás mile překvapí.

Podle nás jsou skládačky perfektním dárkem pro každého, kdo rád „vypne“ u tvorby. A to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kromě zvířátek totiž pod značkou PIPEROID najdete i roboty a všelijaká monstra. Poohlédněte se na Amazonu. Klíčové slovo zní: PIPEROID 🙂

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky