DIY

Naprosto boží skládačky z papíru. I pro DOSPĚLÉ!

Kdo si hraje nezlobí! Známé rčení má opodstatněný základ – pokud nevíte, co s volným časem a vymýšlíte hlouposti, najděte si nějakou kreativní činnost. Co byste řekl na skládání papírových zvířátek? Zní to jako zábava pro děti, ale vězte, že do kolekce značky PIPEROID se zamilujete. Designově propracované skládačky totiž vypadají skvěle a určitě by se vyjímali na poličce ve vašem obýváků. Tedy v případě, že máte rádi nápadité dekorace.

Někteří lidé udělají z papíru hotová umělecká díla. Pro „smrtelníky“ je něco takového nepředstavitelné. Pokud patříte k lidem, kteří v pracovních činnostech ve škole příliš neexcelovali, budou se vám skládačky značky PIPEROID líbit. Jsou navrženy tak, aby si je mohl poskládat každý. A jsou k tomu zapotřebí pouze nůžky! Nastříháte je na kousky, ohnete a naskládáte do sebe. Výsledek vás mile překvapí.

Podle nás jsou skládačky perfektním dárkem pro každého, kdo rád „vypne“ u tvorby. A to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kromě zvířátek totiž pod značkou PIPEROID najdete i roboty a všelijaká monstra. Poohlédněte se na Amazonu. Klíčové slovo zní: PIPEROID 🙂

 

Další články

3 tipy na své origo magnetky na lednici ze suvenýrů a cest

NEJDĚSIVĚJŠÍ květináče na světě. Tohle doma NECHCETE!

Luxusní, na míru vyrobená klubovna pro kočky

4 jednoduché způsoby, jak udělat zamilované origami pro partnera!

DIY papírová spirálová lampa

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *