Návštěva nejděsivějšího domu v USA McKamey Manor vás může psychicky poznamenat

Adam Valový
14. října 2023
3 minuty čtení

Strašidelné domy a hororové atrakce mají ve Spojených státech velkou tradici a rádi je navštěvují dobrodruzi lačnící po adrenalinu a děsivých zážitcích. Jedním z nejznámějších a nejextrémnějších hororových domů v USA je McKamey Manor v Tennessee. Vybudoval ho bývalý mariňák Russ McKamey a varuje, že jeho atrakce není pro slabé povahy. Návštěvníkům naopak slibuje fyzické i psychické peklo.

V nedávném traileru pro nový dokument s názvem Monster Inside: America’s Most Extreme Haunted House nám tento temný svět představila streamovací platforma Hulu. Russ McKamey, majitel domu, nepřipouští žádné kompromisy a chce, aby návštěvníci prožili autentický a intenzivní strach. Kromě klasických hororových prvků, jako jsou temné chodby a strašidelné masky, si návštěvníci budou muset poradit s brutálním mučením a útěkem před neznámou hrozbou. Návštěva McKamey Manor tedy není jen o vystrašení, ale spíše bojem o přežití.

Třídílná série Monster Inside: America’s Most Extreme Haunted House pojednává o třech skutečných soutěžících, kteří se rozhodnou vstoupit do tohoto morbidního světa. Musí čelit nejen fyzickým výzvám, ale také zkoušce duševní odolnosti. Russ McKamey se v dokumentu stylizuje do role sadistického psychopata, což napínavý a děsivý zážitek posouvá na další úroveň. Minisérie originálně mísí prvky dokumentárního vyprávění s hororem.

Jedním z hlavních taháků tohoto dokumentu je fakt, že hrůzy, které v něm uvidíme, nejsou hrané. Veškeré hrůzné situace a mučení jsou prožívány skutečnými lidmi, kteří se do McKamey Manor odváží vstoupit. Ti neví, co je čeká, a jejich reakce jsou upřímné a autentické. To přidává filmu na intenzitě a děsivosti.

Film Monster Inside: America’s Most Extreme Haunted House slibuje, že diváci dostanou možnost prožít hororový zážitek, který je reálný a mrazivý. A díky účasti skutečných lidí se stává jedním z nejdrsnějších hororových dokumentů. Premiéra filmu proběhla 12. října a nyní je dostupný na Hulu.

Režie dokumentu se ujal Andrew Renzi, který se již proslavil filmy jako Franny a Neslýchané: Problémové dítě Jake Paul. Monster Inside: America’s Most Extreme Haunted House ovšem nabízí úplně jiný zážitek. na něco tak děsivého jen tak nezapomenete.

Zdroj: Hulu

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  14. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky