Nezařazené

Podle těchto znaků zjistíte, že vás podvádí

Společné soužití není vždy jen procházka růžovou zahradou. V životě přicházejí různé pády, vztahy se ochlazují, zevšední. A často se jako důsledek objeví nevěra. Poznáte, kdy se váš partner někde zapomněl? Co vás varuje?

 

Změny chování

Objevují se u něj náhlé a nevysvětlitelné výkyvy nálad, což dříve nebývalo zvykem? Chová se nepříjemně, ačkoli se snažíte být milá, odmítá s vámi chodit na veřejnost a nebaví ho nic z toho, co jste dříve spolu rádi dělali? Nebo je naopak překvapivě milý a pozorný a dokonce vám donesl po deseti letech vůbec poprvé bezdůvodně kytku? Možná příští týden zjistíte, že měl jen obavy z propouštění v zaměstnání nebo jej naopak povýšili… Pokud se však v dohledném časovém horizontu žádný rozumný důvod neobjeví, zbystřete, možná je v tom jiná žena.

 

Změny zvyklostí

Mění si prádlo dvakrát denně, ačkoli dříve jste se s ním o špinavé ponožky musela málem poprat? Provedl ve svém šatníku takové změny, že si teď od něj může bez problémů cokoli vypůjčit váš pubertální syn? Koupe se častěji než lachtan a koupelna po jeho odchodu voní jak parfumérie, přestože vloni o Vánocích se vás ptal, na co ten deodorant vlastně je? Určitě je v tom jiná žena!

 

Telefon

Jestliže náhle nedá bez mobilu ani ránu, nosí jej s vypnutým zvoněním neustále v kapse a začal ve zvýšené míře posílat SMS, samo od sebe to asi nebude.

 

Neodkladné záležitosti

Častým příznakem nevěry je také náhlý nárůst pracovních povinností a jiných neodkladných záležitostí, které jej stále častěji odvádějí z domova v jakoukoli dobu. Pokud zůstává, je nervózní, podrážděný a neustále kontroluje telefon.

 

Sex

Jakékoli náhlé změny signalizují, že se něco děje. Ztratí-li náhle manžel zcela zájem o sex, či projeví-li se u něj naopak zájem o netradiční sexuální praktiky, vaše ženská intuice by měla vyhlásit poplach.

 

Ačkoli každý z těchto znaků sám o sobě nemusí znamenat nic, sejde-li se jich náhle více, patříte zřejmě i vy mezi ženy, které partner podvádí.

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články