Práce realitního makléře je pro lidi, kteří chtějí mít svůj čas pod kontrolou

Adam Valový
2. června 2020
3 minuty čtení

Hledáte nové zaměstnání, v němž byste lépe mohli realizovat své schopnosti? Někomu nemusí vyhovovat, když pracuje na směny, případně má pevnou pracovní dobu. V případě, že k těmto osobám patříte i vy, máte možnost zkusit si pozici realitního makléře.

Jaké vlastnosti má mít dobrý makléř s nemovitostmi?

Práce realitního makléře je zajímavá hned z několika hledisek. V první řadě vás jistě zajímá plat realitního makléře. V tomto směru se nedá stanovit pevná částka. Záleží na tom, jak jste úspěšní při prodejích a pronájmech nemovitostí. Důležité je se zaměstnání dostatečně a s potřebnou chutí věnovat, starat se o své klienty a snažit se jim být dobrou oporou. Pakliže má realitní makléř práce dost, bez problémů si vydělá vysoce nadprůměrný plat. V každém případě jde ale o zaměstnání, v němž jste do značné míry pány svého času. Nemusíte držet žádnou fixní pracovní dobu, lze si ji uzpůsobovat dle potřeb a aktuální situace, což je ideální třeba pro lidi, kteří mají rodinu, případně se věnují různým časově náročným koníčkům.

Máte-li vyřešený problém, jaký má realitní makléř plat, pak vás jistě zajímá náplň činnosti. Hlavním cílem je samozřejmě zprostředkovávat prodeje a pronájmy nemovitostí. Člověk, který chce takovouto práci dělat, musí umět komunikovat s ostatními, být vnímavý a schopný řešit třeba i různé krizové situace s klidem a šarmem. Nepočítejte s tím, že budete jen sedět v kanceláři, aktivní přístup je v tomto oboru základním předpokladem k úspěchu.

Nabídka práce realitního makléře

Nějaký čas určitě zabere, než se v pozici realitního makléře vypracujete. Proto je třeba mít i určitou dávku trpělivosti. Spolu s empatií jde o velmi důležité vlastnosti. Jestliže vám nechybí a máte chuť změnit své povolání, může se práce realitního makléře stát tím pravým řešením. S nabídkou pozic realitních makléřů přichází společnost RE/MAX Nova, jež je jednou z nejvýznamnějších realitních kanceláří (nejen) v České republice.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky