Jídlo a pochoutky Volný čas

Připravte se na letní grilování

Grilování je každoročně stále více oblíbenou činností, které se věnuje stále více českých rodin. Důvod je jasný. Všichni milujeme jídlo a pokud si ho můžeme lahodně připravit ve společnosti naší rodiny či přátel a poté si ho vychutnat na zahradě, je jasné, že jde o skvělou věc. A ačkoliv se to nezdá, grilování má u nás poměrně velkou tradici. V podstatě už před mnoha stovkami lety naši předkové grilovali lahodné vepřové nebo hovězí maso, které kombinovali s čerstvým pečivem a bramborami. A dnes to není jinak.

Nejčastěji se používají klasické elektrické grily, které zvládne obsluhovat i naprostý začátečník, jelikož mají většinou minimum funkcí a navíc jsou i jednoduché na údržbu.

To neplatí v případě například grilu na uhlí, který sice nabídne chutnější maso, ovšem příprava je značně složitější. Nejdříve je potřeba gril pořádně vyčistit, nasypat do něj uhlí a v neposlední řadě ho i roztopit, což může dát pořádnou práci. Po dogrilování, je zase nutno gril pořádně vyčistit a tak pořád dokola a dokola.

Pokud se vám nechce z grilu čistit uhlí, tak můžete použít elektrické grily.

Štítky

Další články

Vůně, které léčí: Nejlepší byliny pro aromaterapii

Svět v miniaturách: Fascinující hobby modelářství

Chci si koupit venkovní vířivku. Na co si mám dát pozor?

 10 zdravých potravin, které podporují hubnutí

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *