Jídlo a pochoutky Volný čas

Připravte se na letní grilování

Grilování je každoročně stále více oblíbenou činností, které se věnuje stále více českých rodin. Důvod je jasný. Všichni milujeme jídlo a pokud si ho můžeme lahodně připravit ve společnosti naší rodiny či přátel a poté si ho vychutnat na zahradě, je jasné, že jde o skvělou věc. A ačkoliv se to nezdá, grilování má u nás poměrně velkou tradici. V podstatě už před mnoha stovkami lety naši předkové grilovali lahodné vepřové nebo hovězí maso, které kombinovali s čerstvým pečivem a bramborami. A dnes to není jinak.

Nejčastěji se používají klasické elektrické grily, které zvládne obsluhovat i naprostý začátečník, jelikož mají většinou minimum funkcí a navíc jsou i jednoduché na údržbu.

To neplatí v případě například grilu na uhlí, který sice nabídne chutnější maso, ovšem příprava je značně složitější. Nejdříve je potřeba gril pořádně vyčistit, nasypat do něj uhlí a v neposlední řadě ho i roztopit, což může dát pořádnou práci. Po dogrilování, je zase nutno gril pořádně vyčistit a tak pořád dokola a dokola.

Pokud se vám nechce z grilu čistit uhlí, tak můžete použít elektrické grily.

Štítky

Další články

Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Vyberte si to správné vybavení na freeride lyžování

Zamyšlení nad knihou

Vychutnejte si příjemné letní osvěžení v podobě frappé z termoizolační sklenice, která dlouho udrží jeho nízkou teplotu

Vinařův zeleninový nákyp s houbami

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *