Bydlení a styl

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

V dnešních moderních interiérech se často můžeme setkat s tendencí, kdy jsou zdroje světla úmyslně skrývány a je zde mnohdy až přehnaná snaha o nenápadnost. Přitom právě svítidlo dokáže tvořit velmi výrazný designový prvek, který může být velmi zdařilý. Nebojte se a vyberte si svítidlo, které se vám líbí, a které vhodně doplní váš interiér. Dokážete tak pojmout vnitřní prostory originálně a velmi stylově. Pojďme se v našem článku podívat na to, jaké máte možnosti.

Kvalitní světlo

Pořízení svítidla v dnešní době nemusí znamenat koupit první, co uvidíte v nějakém řetězci s nábytkem. Pokud chcete opravdu designový kousek, ve kterém je kus tradice a sofistikovanosti, doporučujeme vsadit na tradiční výrobce. Jednou z takových firem je společnost ARTGLASS s.r.o., která má už téměř třicetiletou tradici ve výrobě českých křišťálových svítidel a lustrů. Designová svítidla vznikají v Jablonci nad Nisou, přičemž v Čechách má výroba skla již 300 let dlouhou historii. Firma se zaměřuje na:

  • Kvalitu a design
  • Precizní výrobní proces
  • Zákaznický servis

Právě důraz na detail, smysl pro preciznost a v neposlední řadě rovněž nadšení pro věc hrají důležitou roli při vývoji libovolného produktu, dvojnásob pak při výrobě produktu, který má svým způsobem duši. Sklářské výrobky jsou odjakživa malým uměleckým dílem, které je hodné obdivu. Také vy tak můžete podpořit sklářskou tradici naší zemi a pořídit si skutečně kvalitní svítidlo, na kterém si dal někdo záležet.

Široká nabídka

Výhodou je nepochybně široká nabídka, kterou vám firma prezentuje. K dispozici máte klasická svítidla, moderní svítidla, ale i různé designové kolekce. Velmi populární jsou designová závěsná svítidla, která se stanou snadno dominantou vašeho interiéru. Proto určitě neváhejte a podívejte se na sortiment výrobce, který vám nenabízí pouze věci, ale také příběh a vytříbený design.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *