Proč mají Italky tak zdravé a krásné vlasy?! Jednoduše ví, která kosmetika je top

Adam Valový
3. října 2014
3 minuty čtení

Chcete být krásná i bez tuny makeupu? V tom případě věnujte zvýšenou pozornost vašim vlasům. Ty se totiž na celkovém vzhledu podílí tak jako nic jiného. Účes, který vám kadeřník vytvoří na míru vašemu obličeji a postavě, udělá hotové divy. Budete vypadat mnohem lépe a taky se tak cítit. Ještě předtím, než zamíříte do salonu, se ale zaměřte na to, zda vaše vlasy vypadají zdravě. Ani ten nejstylovější účes totiž nezamaskuje fakt, že se vám vlasy lámou, třepí a vypadávají. Nezbude vám, než se poohlédnout po kvalitní kosmetice. Ta vašim vlasům dodá všechny vyživující látky.

Tajemství dokonalých vlasů odhaleno…

Jděte na to jako Italky. Temperamentní jihoevropanky moc dobře ví, co je pro jejich vlasy nejlepší. A protože si potrpí na to nejlepší, používají pouze kvalitní vlasovou kosmetiku od renomovaných výrobců. Navíc pro ní nemusí nikam daleko a spoléhají se na „národní poklady“. Tedy produkty značek jako Freelimix a Intercosmo. Tato vlasová kosmetika „made in Italy“ ale není populární jen v zemi svého původu. Italské ženy si ji nevybrali kvůli vlasteneckému citu, ale jednoduše proto, že funguje.

italian-woman

Značka Intercosmo byla založena již v roce 1952 v Boloni a patří k tomu nejlepšímu ve své kategorii. Nedají na ni dopustit ani profesionální kadeřníci a stylisté. S vlasovou kosmetikou Freelimix je to podobné, i ta se těší nemalému věhlasu a to především díky neustálým inovacím pod dohledem odborníků. V České republice ji od roku 2009 nabízí výhradní dovozce a distributor – společnost Profi Hair. Dodává vlasovou kosmetiku do salonů a zároveň ji prodává ve svém e-shopu. Koupit si ji můžete i vy.

Dopřejte svým vlasům to NEJLEPŠÍ, zaslouží si to

Vlasová kosmetika Intercosmo a Freelimix, to je široké portfolio kvalitních produktů, které vašim vlasům vrátí zdraví. Stačí si vybrat mezi balzámy, šampony, maskami, melíry, objemovými spreji, rekonstrukčními kůrami, přípravky s keratinem a spoustou dalších pomocníků. Nevyhazujte spoustu peněz za neznámé přípravky, které nefungují a jděte na jistotu. Italská kosmetika je top!

Foto: esol.britishcouncil.org, cane.com

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky