Bydlení a styl

Proč střešní pálené tašky patří k jedněm z nejlepších na trhu?

Střecha dodává domu konečnou tvář, podílí se na spoluvytváření celkového rázu stavby. Kromě jejího vzhledu bychom ovšem neměli zapomínat na to, že se bude jednat o nejvíce namáhanou část domu. Musí bez potíží odolat rozmarům počasí, jimiž jsou silný vítr, krupobití i ostré slunce.

Co je to pálená taška?

Kvalitní pálené krytiny vydrží i několik desítek let. Jsou totiž mimořádně odolné, zdravotně nezávadné a energeticky úsporné. Nejen z těchto důvodů na ně poskytuje výrobce záruku 30 let, čímž potvrzuje jejich špičkovou pevnost a mrazuvzdornost. Pálené tašky se vyrábějí ze směsi jílu a cihlářské hlíny, jež je poté ve formě vypálena v peci. Celý proces výroby pálené tašky zabere zhruba 3 dny. Pro pálenou krytinu jsou charakteristické propracované vodní zámky, které dokonale zabrání zatékání vody. Z toho důvodu se tento typ tašek používá zejména na střechy s náročnějšími technickými požadavky.

Výrobci, kteří vás nezklamou

Střešní tašky Bramac jsou symbolem kvality a spolehlivosti. V portfoliu naleznete jak osvědčené tradiční modely, tak typy tašek korespondující s nejnovějšími architektonickými trendy. I ty nejnáročnější požadavky uspokojí široká paleta barev, povrchových úprav a rozmanitých profilů tašek. Chybu neuděláte ani při výběru střešní krytiny Tondach. Tento renomovaný český výrobce se produkci střešních tašek věnuje více jak 33 let. Tato střešní krytina nabízí též rozmanitý výběr barev, vynikající vlastnosti, snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Kde nakoupit?

Střešní krytinu můžete buď nakoupit na kamenné prodejně stavebnin, nebo ji pořiďte na internetu a nechte si dovézt až domů. Eshopy nabízejí také řadu akcí, jimiž je například výprodej nejen střešních tašek Bramac a Tondach. Největším bonusem je fakt, že vše potřebné včetně střešních oken, izolace, řeziva, spojovacího materiálu atd. nakoupíte na jednom místě.

Další články

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Každý nápoj vyžaduje jiný druh sklenice. Víte, kterou kdy použít?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *