Proč střešní pálené tašky patří k jedněm z nejlepších na trhu?

Adam Valový
29. dubna 2022
2 minuty čtení

Střecha dodává domu konečnou tvář, podílí se na spoluvytváření celkového rázu stavby. Kromě jejího vzhledu bychom ovšem neměli zapomínat na to, že se bude jednat o nejvíce namáhanou část domu. Musí bez potíží odolat rozmarům počasí, jimiž jsou silný vítr, krupobití i ostré slunce.

Co je to pálená taška?

Kvalitní pálené krytiny vydrží i několik desítek let. Jsou totiž mimořádně odolné, zdravotně nezávadné a energeticky úsporné. Nejen z těchto důvodů na ně poskytuje výrobce záruku 30 let, čímž potvrzuje jejich špičkovou pevnost a mrazuvzdornost. Pálené tašky se vyrábějí ze směsi jílu a cihlářské hlíny, jež je poté ve formě vypálena v peci. Celý proces výroby pálené tašky zabere zhruba 3 dny. Pro pálenou krytinu jsou charakteristické propracované vodní zámky, které dokonale zabrání zatékání vody. Z toho důvodu se tento typ tašek používá zejména na střechy s náročnějšími technickými požadavky.

Výrobci, kteří vás nezklamou

Střešní tašky Bramac jsou symbolem kvality a spolehlivosti. V portfoliu naleznete jak osvědčené tradiční modely, tak typy tašek korespondující s nejnovějšími architektonickými trendy. I ty nejnáročnější požadavky uspokojí široká paleta barev, povrchových úprav a rozmanitých profilů tašek. Chybu neuděláte ani při výběru střešní krytiny Tondach. Tento renomovaný český výrobce se produkci střešních tašek věnuje více jak 33 let. Tato střešní krytina nabízí též rozmanitý výběr barev, vynikající vlastnosti, snadnou údržbu a dlouhou životnost.

Kde nakoupit?

Střešní krytinu můžete buď nakoupit na kamenné prodejně stavebnin, nebo ji pořiďte na internetu a nechte si dovézt až domů. Eshopy nabízejí také řadu akcí, jimiž je například výprodej nejen střešních tašek Bramac a Tondach. Největším bonusem je fakt, že vše potřebné včetně střešních oken, izolace, řeziva, spojovacího materiálu atd. nakoupíte na jednom místě.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky