Podnikání a finance

Spusťte PPC reklamy i v zahraničí. Rozšíříte své podnikání

V internetovém světě se používají různé nástroje pro propagaci, přičemž velice efektivní a účinné jsou PPC reklamy, protože mají vskutku obrovský potenciál. Pod zkratkou tří písmen se skrývá slovní spojení Pay Per Click, což v překladu znamená, že platíte za kliknutí. Vybrat si navíc můžete, jestli se má jednat o reklamy textové, responzivní, bannerové, produktové, ale třeba i video.

S PPC reklamou se setkáte nejen u vyhledávačů, ale dokonce i na sociálních sítích, partnerských webových stránkách a podobně. PPC reklama na Slovensku má smysl především na Googlu, ovšem v některých zemích se používá i Bing, v jiných zase Yahoo.

Jak PPC reklama funguje?

Samotný princip PPC reklamy je jednoduchý na pochopení. Inzerent totiž neplatí za zobrazení (i když i takový model je možné nastavit), ale za prokliknutí. Zkrátka, zaplatíte pouze za návštěvníky, kteří se přes zobrazenou reklamu dostali přímo na vaši webovou stránku, respektive internetový obchod.

Každá PPC reklama v Polsku, na Slovensku i v jiných zemích se vyznačuje tím, že přináší okamžité výsledky. Okamžitě zobrazí inzerát a při správném nastavení na cílovou webovou stránku dovede relevantní návštěvníky. Budete moct přesně cílit na konkrétní skupinu lidí, nastavíte si i regiony či konkrétní města a všechno perfektně doměříte. Vyhodnotíte si tak za celý měsíc, jaký úspěch měly jednotlivé kampaně.

 

PPC reklamu svěřte do rukou profesionálů

Jestliže v dané oblasti nemáte žádné zkušenosti, je lepší přenechat nastavování PPC reklam odborníkům s letitou praxí. Jednou z takových společností je SEO CONSULT, která má k dispozici profesionály, již se pravidelně školí, a tak mají přehled v aktuálních trendech. Postarají se o kompletní online marketing vašeho e-shopu či firmy jako takové.

Další články

Digitální nomádství: Životní styl, který vám umožní pracovat a současně cestovat po světě

Zvyšování tržního podílu prostřednictvím efektivního B2B Lead Generation

Našli jste díru na trhu a chcete ji zaplnit svým nápadem? Myslete na certifikace

Co všechno potřebujete v restauraci či jiném gastro provozu?

Přichází doba šetření. Jak ale ulevit firemnímu rozpočtu?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *