Půjčovna užitkových aut vyřeší možná i váš problém

Adam Valový
15. srpna 2019
3 minuty čtení

Velké auto se občas šikne. Vezete na dovolenou lodě, potřebujete zajistit auto pro stavební práce na chalupě, či jste se dali na podnikání, avšak do nákupu automobilu se vám zatím nechce. Nebo na něj prostě nemáte. Řešením je půjčovna užitkových aut. Pomůže soukromníkům i firmám.

Když potřebujete dodávku soukromě

Půjčovnu dodávek jsem již využil mnohokrát. Vždy šlo o zapůjčení dodávky, u které vám stačí klasický řidičák B. Poprvé jsme měli pracovní léto na chalupě. Na 14 dnů jsme si vzali celá rodina dovolenou a v podstatě celou chalupu odstrojili a znovu nastrojili. Střechu i obklady fasády. Bez dodávky by to nešlo. Materiál se vozil sem a tam. I najatí řemeslníci z okolí to ocenili. Nabídli šikovné ruce, auto jim však chybělo. A tak kachličky na obklady, cement i pomocníky svážela zapůjčená dodávka. Půjčovna užitkových aut se ukázala jako nenahraditelná služba.

Půjčovna dodávek pomůže rozjet i váš business

Podruhé jsem dodávku využil v začátcích podnikání. Přepravní služby jsem si zkusil nanečisto se zapůjčenou dodávkou. Nakonec jsem nabízel sám několik zaměstnanců s dodávkami jako výpomoc velkým přepravním službám a dnes již máme vlastní zákazníky. Půjčovna užitkových vozů je pro nás partnerem dodnes. Některé typy aut pro nás není efektivní ve vozovém parku vlastnit, ale namátkově je kvůli některým zákazníkům potřebujeme. Typickým je chlaďák/mrazák. Jindy zas máme nárazově více práce, zejména před Vánocemi, a potřebujeme mnohdy i dvojnásobek automobilů. Většinou pro sezónní zaměstnance a brigádníky. I tehdy je půjčovna dodávek a užitkových vozů skvělým partnerem.

VANS CENTRE – zánovní dodávky i užitkové vozy

V pražských Štěrboholech najdete dodávkové centrum, které nabízí kvalitní dodávky i užitkové vozy k zapůjčení. Firma poskytuje zánovní vozy a ty pravidelně obměňuje. Vozový park je tedy nový a v top kvalitě. K dispozici je vždy zhruba 100 užitkových vozů. Vyrazit s nimi můžete nejen kamkoliv po ČR, ale i v rámci Evropské unie. Minimální délka zápůjční doby je 7 dnů.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky