Tipy a rady

I nábytek do dílny může mít svůj styl

Účelnost a praktičnost jako samozřejmost, styl jako nadstandard pro vaši firemní kulturu. I tyto benefity dokáže nabídnout nábytek do dílny od správného dodavatele.

Zažeňte nudu v provozech barvami dílenského nábytku

Působí na vás dílenské prostředí špinavým dojmem, přestože víte, že je zde naprostá čistota, kterou vyžaduje i zaměření pracovní dílny? Tento dojem vyvolává obvykle starý, ale často i nový, avšak nudně šedý dílenský nábytek. Šedá je stále unifikovanou barvou dílenských provozů. Takto to být však nemusí. I dílna může zářit barvami, pro které se zaměstnanci nadchnout. Zejména ženy, které nejsou v průmyslových odvětvích vůbec zastoupeny v malém počtu, ocení nestandardní romantičtější barvy. Ale i muži dají přednost barvě před nudnou šedí. Barevný nábytek do dílny dokáže pozitivně ovlivnit i produktivitu.

Loajalitu k firmě posílí korporátní barvy

Další možností je dát dílně barvu podle barev corporate identity firmy. Korporátní barvy použité v designu nábytku dílny dovedou výrazně zvyšovat loajalitu zaměstnanců k firmě. Pokud stejně doladíte i pracovní oblečení a pomůcky, pomůžete si motivačními slogany se špetkou vtipu, máte šanci vytvořit funkční tým, který bude na svoji firmu pyšný a rád pro ni udělá mnohé navíc.

Dílenský nábytek POLAK CZ

Když se řekne dílenský – nábytek POLAK CZ se okamžitě vybarví do pestré palety barev. Pro firmu je dodávka kvalitního, ergonomického a praktického nábytku pro malé dílny i velké provozy naprostou samozřejmostí. Navíc ale nabízí i styl plný barev, či dokonce barevných kombinací.

Takto úžasným nábytkem si máte možnost vybavit i svoji domácí dílnu. Ať již tu praktickou, mužskou, pro zajištění bezproblémového chodu domácnosti či kutilské práce, nebo tu ženskou, pro stále oblíbenější DIY aktivity.

Standardně se dílenský nábytek POLAK CZ dodává ve světle modré a světle šedé barvě. Na vyžádání však lze dodat nábytek v jiných RAL odstínech – třeba v červené, zelené, oranžové, žluté a v dalších. I dílna může zazářit v atraktivních barvách.

Štítky

Další články

Jak se zbavit bolesti chodidel z dlouhého stání?

Jak používat keramickou konvici nejsnadněji

5 spolehlivých způsobů, jak zjistit, zda jsou sluneční brýle polarizované

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Proměňte svou verandu ve skvělé místo pro volný čas

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *