Šetrné, jednoduché a cenově dostupné metody prodlužování vlasů

Adam Valový
24. října 2014
3 minuty čtení

Toužíte po krásných dlouhých vlasech, ale příroda k vám nebyla příliš štědrá? Pokud se již několik let bezvýsledně snažíte o to, aby vaše kštice dorostla do požadované délky, ale nedaří se vám to, nevěšte hlavu. Žijeme v době, kdy prodlužování vlasů už dávno nepatří mezi módní výstřelky. Naopak je zcela běžné a rozhodně se za něj nemusíte stydět. Nabízí se hned několik metod a my vám je představíme.

1. prodlužování pomocí pásků TAPEX

Pásky TAPEX mají podobu vlasů zatavených do silikonového spoje, tedy pásku dlouhého cca 4 cm, který má z jedné strany nalepenou oboustrannou lepící pásku. Aplikace je jednoduchá a rychlá a lze ji provádět i svépomocí doma. Výhoda spočívá v tom, že se odrůstající vlasy nepramínkují a necuchají. Po cca 1 – 1,5 měsíci stačí vyměnit pásku a posunout pramínek blíže ke kořínkům. Pásky však nesmí přijít do styku s přípravky s alkoholem, kondicionérem, maskou olejíčky apod.

2. prodlužování pomocí trubiček (keratinový spoj)

I tato metoda prodlužování vlasů je velmi oblíbená pro svou jednoduchost. Spočívá v připojení vlasů zakončených keratinovým spojem (má tvar trubičky) pomocí kroužků micro ring nebo smršťujícících trubiček. Aplikace probíhá tepelnou pájkou a háčkem. Jakmile spoj odroste (cca 2 – 3 měsíce), musí se sundat a posunout k hlavě. Spoje jsou háklivé na barvu, odbarvovače a kosmetiku s výtažky z ovoce.

3. prodlužování pomocí clip-in

Předchozí metody jsou velmi jednoduché, nicméně clip-in vlasy jdou ještě dál. Jde o nejmodernější a nejšetrnější metodu prodlužování a zahušťování vlasů, která vám nezabere více než 5 minut volného času. Pramínky si připnete sponkou a je to. Jsou velmi odolné a můžete je barvit, žehlit natáčet i jinak upravovat. Obrovská výhoda spočívá v tom, že si si klipy kdykoliv sundáte a vrátíte se k původnímu účesu.

Všechny způsoby prodlužování jsou cenově dostupné a chcete-li se o nich dozvědět více, zamiřte na www.czvlasy.cz. Známý prodejce se specializuje na prodej vlasů všech typů (asijské vlasy evropského typu, středoevropské vlasy, východoevropské vlasy, indické vlasy, asijské vlasy) a rád vám s výběrem poradí. Pokud nemáte cestu do kamenné prodejny, můžete si vlasy objednat i online. Nebudou-li vám sedět, prodejce vám je ochotně vymění za jiné.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky