Jídlo a pochoutky

Supertáta dělá svým dětem nejlepší ty nejlepší a nejstylovější svačinky

Kdo z nás může prohlásit, že má tátu, který se nějakým způsobem podílel na přípravě svačiny do školy? Pravděpodobně jen naprosté minimum, protože jde o nepsanou ryze ženskou záležitost. A když už tatík svačinku přeci jen chystá, je k tomu nucen okolnostmi. Výsledek odpovídá jeho nadšení a děti obvykle svačinu nesní. Ale najdou se i světlé výjimky, mezi které patří Američan Beau. Říká si Lunchbox Dad (česky „Svačinový táta“) a připravuje svým dětem ty nejlepší svačiny pod sluncem.

Uznejte sami – nelíbilo by se vašim dětem, kdybyste jim připravili svačinku v podobě oblíbených hrdinů ze Star Wars? Svačinový táta to umí. A připravuje i svačinky na jiné motivy. Jeho dětem snad ani nedochází, že mají každodenně pořádnou porci ovoce a zeleniny. Zbaští ji s chutí, protože takto stylizovaným svačinám se zkrátka nedá odolat.

Nezbývá, než se otcem tří dětí inspirovat a chystat dětem svačiny na trochu jiné úrovni než doposud. Třeba jim konečně začnou chutnat i zdravé věci, které tak vehementně odmítají.

 

Další články

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst ořechy každý den

Kdo vymyslel pizzu?

Proč se jí kukuřičný škrob?

Jak ohřát pizzu

Jak chutná dračí ovoce

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *