Supertáta dělá svým dětem nejlepší ty nejlepší a nejstylovější svačinky

Adam Valový
6. června 2018
2 minuty čtení

Kdo z nás může prohlásit, že má tátu, který se nějakým způsobem podílel na přípravě svačiny do školy? Pravděpodobně jen naprosté minimum, protože jde o nepsanou ryze ženskou záležitost. A když už tatík svačinku přeci jen chystá, je k tomu nucen okolnostmi. Výsledek odpovídá jeho nadšení a děti obvykle svačinu nesní. Ale najdou se i světlé výjimky, mezi které patří Američan Beau. Říká si Lunchbox Dad (česky „Svačinový táta“) a připravuje svým dětem ty nejlepší svačiny pod sluncem.

Uznejte sami – nelíbilo by se vašim dětem, kdybyste jim připravili svačinku v podobě oblíbených hrdinů ze Star Wars? Svačinový táta to umí. A připravuje i svačinky na jiné motivy. Jeho dětem snad ani nedochází, že mají každodenně pořádnou porci ovoce a zeleniny. Zbaští ji s chutí, protože takto stylizovaným svačinám se zkrátka nedá odolat.

Nezbývá, než se otcem tří dětí inspirovat a chystat dětem svačiny na trochu jiné úrovni než doposud. Třeba jim konečně začnou chutnat i zdravé věci, které tak vehementně odmítají.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky