Svatby

Svatba na jižní Moravě: Jedinečný zážitek nejen díky vynikajícího vína

Vybrat místo pro svatbu není snadné. Vždyť jde o jeden z nejkrásnějších dní v životě, a je žádoucí, aby byl ve všech směrech výjimečný. Pokud si nedokážete představit, že si své ANO řeknete na místním úřadě a poté společně s hosty „zapadnete“ do některé z klasických restaurací, vlastně se vám ani nedivíme. A máme pro vás perfektní tip – co byste řekli na tradiční veselku na jižní Moravě? Vinařský dvůr na faře nabízí takřka pohádkové prostředí a garantuje nezapomenutelné chvíle. Zkušený personál rodinného vinařství Holánek se navíc postará o veškeré přípravy. Svatební den si užijete naplno a bez stresu.

Jižní Morava je proslulá pohostinnou a srdečnou atmosférou. A právě taková může být i vaše svatba v malebné vesničce Ivaň, kde rodinné vinařství Holánek sídlí. Milovníci vína si akci užijí ještě o něco více než ostatní, protože zdejší odrůdy vynikají jedinečnou chutí. Pěstují se přirozeně – s respektem k přírodě a bez chemických zásahů. Ostatně zajeďte se přesvědčit v rámci degustace, kterou pak můžete dopřát i hostům. Ve vinném sklípku s více ne 200 letou historií jim bude dobře.

Co se týče obřadu – je jen na vás, kde si se svým partnerem slíbíte věrnost. Zda zvolíte prostředí vinic s úchvatným výhledem na ikonickou Pálavu, nebo si vyberete duchovní prostředí kostela sv. Bartoloměje, je čistě ve vaší režii. Zmíněná církevní stavba je vedena jako kulturní památka a lze zde zařídit i necírkevní obřad.

V případě příznivého počasí se po obřadu přesunete do příjemné zahrádky ve venkovních prostorách fary. Anebo do autentického vinného sklípku, který je připraven na rovnou stovkou hostů.

Nemůžete se dočkat? Nedivíme se vám. Svatba jižní Morava se nese v duchu spousty úžasných zážitků a budete na ni budete se slzou v oku vzpomínat po celý život. Do Vinařství Holánek se však můžete kdykoliv vrátit – třeba na degustaci.

Přečtěte si další informace na téma svatba jižní Morava – https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ a nezapomeňte si pustit video.

Další články

Jak vybrat snubní prsten, aby vám každý den připomínal ten nejkrásnější den

Vinařská oblast Pálava je ideální místo pro konání svatby

Nejoblíbenější dekorace na oslavy i svatby – tyto vám nesmí chybět

Svatební fotograf Praha: Nabídnout musí umět kvalitní fotky i dobré lokality k focení

Focení svateb i maturitních plesů chce pořádného fotografa

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Mně by se také líbila svatba na Moravě, ale od nás je to 3 hodiny cesty, takže by její chystání bylo dost obtížné. My naši svatbu chystáme na zámku, který je od nás 20 km, takže jsme za půl hodiny na místě. Oběd budeme mít v zámecké restauraci, abychom nemuseli nikam přejíždět. Doufám, že vše vyjde podle plánů. Svatební šaty už mám zamluvené, což je základ. Nakonec zvítězila tato půjčovna https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-saty/ , ve které jsem našla šaty, ve kterých si budu připadat jako princezna.