Svatba na jižní Moravě: Jedinečný zážitek nejen díky vynikajícího vína

Lenka Němcová
19. ledna 2019
3 minuty čtení

Vybrat místo pro svatbu není snadné. Vždyť jde o jeden z nejkrásnějších dní v životě, a je žádoucí, aby byl ve všech směrech výjimečný. Pokud si nedokážete představit, že si své ANO řeknete na místním úřadě a poté společně s hosty „zapadnete“ do některé z klasických restaurací, vlastně se vám ani nedivíme. A máme pro vás perfektní tip – co byste řekli na tradiční veselku na jižní Moravě? Vinařský dvůr na faře nabízí takřka pohádkové prostředí a garantuje nezapomenutelné chvíle. Zkušený personál rodinného vinařství Holánek se navíc postará o veškeré přípravy. Svatební den si užijete naplno a bez stresu.

Jižní Morava je proslulá pohostinnou a srdečnou atmosférou. A právě taková může být i vaše svatba v malebné vesničce Ivaň, kde rodinné vinařství Holánek sídlí. Milovníci vína si akci užijí ještě o něco více než ostatní, protože zdejší odrůdy vynikají jedinečnou chutí. Pěstují se přirozeně – s respektem k přírodě a bez chemických zásahů. Ostatně zajeďte se přesvědčit v rámci degustace, kterou pak můžete dopřát i hostům. Ve vinném sklípku s více ne 200 letou historií jim bude dobře.

Co se týče obřadu – je jen na vás, kde si se svým partnerem slíbíte věrnost. Zda zvolíte prostředí vinic s úchvatným výhledem na ikonickou Pálavu, nebo si vyberete duchovní prostředí kostela sv. Bartoloměje, je čistě ve vaší režii. Zmíněná církevní stavba je vedena jako kulturní památka a lze zde zařídit i necírkevní obřad.

V případě příznivého počasí se po obřadu přesunete do příjemné zahrádky ve venkovních prostorách fary. Anebo do autentického vinného sklípku, který je připraven na rovnou stovkou hostů.

Nemůžete se dočkat? Nedivíme se vám. Svatba jižní Morava se nese v duchu spousty úžasných zážitků a budete na ni budete se slzou v oku vzpomínat po celý život. Do Vinařství Holánek se však můžete kdykoliv vrátit – třeba na degustaci.

Přečtěte si další informace na téma svatba jižní Morava – https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ a nezapomeňte si pustit video.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky