Mixér

Udělejte si ze svých kolegů srandu: Inspirujte se nejlepšími kanadskými žertíky!

Nic neuvolní atmosféru na pracoviště tak, jako mistrně provedené kanadské žertíky. Pokud máte se svými kolegy dobré vztahy, určitě se nebudou zlobit, když si z nich uděláte legraci. V opačném případě naopak přimějete morouse, aby se alespoň na chvíli zasmáli. Anebo se budete smát jen vy, ale o to srdečněji. Přečtěte si tipy na nejlepší fórky a začněte konat!

Žerty v kanceláři

Až vaši kolegové na chvíli opustí kancelář, zaměňte jim barevné štítky u klíčů. Pak se chopte průhledné izolepy a přilepte jim zamykací šuplíky. A když už ji budeme mít v ruce, přilepte kousek na spodní stranu razítek.

K osvědčeným kanadským žertíkům patří také výměna znaků WC (cedulku pro pány na dámskou toaletu a naopak) nebo odmontování splachovací roury u horní nádrže vedoucí k míse – nebohý kolega dostane spršku zcela zdarma.

Kanadské žerty většího kalibru

Pokud vám výše uvedené žertíky připadají slabé, vyzkoušejte následující. Například podejte inzerát s informací o prodejci kolegova automobilu za rekordně nízkou (ale uvěřitelnou) cenu. Chudákovi bude non-stop zvonit mobil…

Ideální prostředek pro realizaci vypečených kanadských žertíků je počítač. Kolegovi, který je tak trochu it analfabet, můžete schovat nástrojové lišty (příp. hlavní panel Windows) v textovém editoru nebo v systému nastavit největší písmo, kontrastní barvy apod.

Pořiďte si žertovnou výbavičku

Originální žertovné předměty všeho druhu seženete ve specializovaném obchodě ptakoviny-cb.cz. V nabídce najdete vše od falešné krve přes prdící polštářky až po propracované kostýmy a masky. Zaručeně nezklamou ani rekvizity v podobě falešné nudle z nosu, bouchajícího pera, kypřícího cukru nebo stříkacích cigaret. Podobných ptákovin je v e-shopu nespočet a nechybí stylové žertovné dárky, které můžete kolegům věnovat k narozeninám nebo jen tak pro radost.

Další články

Leslie Van Houten – členka nechvalně známé Mansonovy sekty – je po více než půl století na svobodě

Vánoční dekorace: Magická výzdoba pro radostné svátky

Jak se vyrábí skleněné vánoční ozdoby

Průlomový výzkum umožňuje ekonomičtější recyklaci lithium-iontových baterií

Aku vrtačka: Šikovný pomocník do každé dílny

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *