Nezařazené

Unikátní venkovní a krytá posilovna v Praze potěší začínající i aktivní sportovce

Odpůrci posiloven s propoceným vzduchem a nedýchatelným prostředím mají nyní unikátní příležitost zacvičit si na posilovacích strojích pod širým nebem. A když se náhodou zatáhne nebo mrazivé či deštivé počasí neumožní cvičení venku, není třeba se ničeho obávat. Tělocvičnu s velkými okny, čerstvým vzduchem a dostatkem místa pro všechny nadšence nabízí posilovna v Praze.

Otevírací doba od rána do půlnoci

Zájemci o oblíbené kruhové tréninky dosáhnou posílení problémových partií v krátkém čase, stačí jen pravidelně navštěvovat cvičební lekce sympatické trenérky. Výhodou všech dostupných lekcí i individuálních tréninků na posilovacích strojích je pružná otevírací doba, jež musí vyhovovat i velmi vytíženým pracantům nebo maminkám po šestinedělí, které si chtějí zpevnit břišní partie po porodu. Fitness v Praze otevírá své brány ve všední den a o víkendu v časných ranních hodinách, v pracovní dny je otevřeno do půlnoci, v sobotu a neděli do 22 hodin. Už se nemůžete vymlouvat na pozdní dobu, kdy se vracíte z práce, nebo na časy, kdy neseženete aspoň hodinové hlídání. Dalším pozitivem, jež nabízí posilovna v Praze, je, že skupinové lekce jsou v ceně vstupného, nepřiplácíte si žádný „nadstandard“.

Kruháče, kardio, relaxace, aerobní sál, prostory pro bojové sporty

Pokud vás zajímají konkrétní stroje v posilovně, vězte, že je vybavena špičkovými stroji značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2 a EliteFTS. V areálu jsou rovněž kardiozóna, lifterna, aerobní sál, prostory pro bojová umění, relaxační a diagnostická místnost. Kdo přijede autem, bez potíží zaparkuje v každou denní i pozdní večerní hodinu. A navíc bezplatně. Eagle Fitness je centrem s nejucelenější nabídkou cvičebních modulů a programů rozmístěných na dvou patrech na ploše o celkové rozloze 650 metrů čtverečních. Zkušení trenéři a trenérky provádějí začátečníky cvičicími programy tak, aby se zpočátku zbytečně nezatěžovali. Pro pokročilé zájemce o zdokonalení a zdůraznění postavy jsou přichystány náročnější posilovací a cvičicí postupy a pro aktivní sportovce jsou k dispozici kondiční programy, jež je doplňkově udrží fit i mimo vlastní tréninky. V Eagle Fitness se cítí dobře jak začínající, tak pokročilí sportovci.

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *