Nezařazené

Unikátní venkovní a krytá posilovna v Praze potěší začínající i aktivní sportovce

Odpůrci posiloven s propoceným vzduchem a nedýchatelným prostředím mají nyní unikátní příležitost zacvičit si na posilovacích strojích pod širým nebem. A když se náhodou zatáhne nebo mrazivé či deštivé počasí neumožní cvičení venku, není třeba se ničeho obávat. Tělocvičnu s velkými okny, čerstvým vzduchem a dostatkem místa pro všechny nadšence nabízí posilovna v Praze.

Otevírací doba od rána do půlnoci

Zájemci o oblíbené kruhové tréninky dosáhnou posílení problémových partií v krátkém čase, stačí jen pravidelně navštěvovat cvičební lekce sympatické trenérky. Výhodou všech dostupných lekcí i individuálních tréninků na posilovacích strojích je pružná otevírací doba, jež musí vyhovovat i velmi vytíženým pracantům nebo maminkám po šestinedělí, které si chtějí zpevnit břišní partie po porodu. Fitness v Praze otevírá své brány ve všední den a o víkendu v časných ranních hodinách, v pracovní dny je otevřeno do půlnoci, v sobotu a neděli do 22 hodin. Už se nemůžete vymlouvat na pozdní dobu, kdy se vracíte z práce, nebo na časy, kdy neseženete aspoň hodinové hlídání. Dalším pozitivem, jež nabízí posilovna v Praze, je, že skupinové lekce jsou v ceně vstupného, nepřiplácíte si žádný „nadstandard“.

Kruháče, kardio, relaxace, aerobní sál, prostory pro bojové sporty

Pokud vás zajímají konkrétní stroje v posilovně, vězte, že je vybavena špičkovými stroji značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2 a EliteFTS. V areálu jsou rovněž kardiozóna, lifterna, aerobní sál, prostory pro bojová umění, relaxační a diagnostická místnost. Kdo přijede autem, bez potíží zaparkuje v každou denní i pozdní večerní hodinu. A navíc bezplatně. Eagle Fitness je centrem s nejucelenější nabídkou cvičebních modulů a programů rozmístěných na dvou patrech na ploše o celkové rozloze 650 metrů čtverečních. Zkušení trenéři a trenérky provádějí začátečníky cvičicími programy tak, aby se zpočátku zbytečně nezatěžovali. Pro pokročilé zájemce o zdokonalení a zdůraznění postavy jsou přichystány náročnější posilovací a cvičicí postupy a pro aktivní sportovce jsou k dispozici kondiční programy, jež je doplňkově udrží fit i mimo vlastní tréninky. V Eagle Fitness se cítí dobře jak začínající, tak pokročilí sportovci.

Další články

Jeden z nejkrásnějších rezortů na světě je na Bali. Pokochejte se!

Chcete mít na tričku obtisk kanálu? Jak je libo!

Nepodceňujte Zanzibar. Jde o opravdový turistický klenot!

Potřebujete novou autobaterii? Poradíme, jak ji vybrat

Party stan pro zaručený úspěch zahradní akce

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete, aby vám neunikl žádný článek?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný souhrn všech zajímavých článků a informací, publikovaných na našem magazínu.