Užijte si den v Praze. Nebo raději dva?

Adam Valový
19. srpna 2017
3 minuty čtení

Praha má vždycky co nabídnout. Ať už bydlíte kdekoliv, nikdy nemáte šanci prozkoumat každou uličku našeho hlavního města. Navíc se tady neustále něco děje, pořád probíhají nové akce, otevírají se další muzea i výstavy, přibývá také zábavných aktivit. I to je nejspíš důvod, proč se sem vydává tolik škol a dalších skupin dětí i dospělých.

Bydlíte-li blízko Prahy, dává smysl se sem vydat na jednodenní výlet, v opačném případě by možná bylo lepší popřemýšlet o nějakém ubytování pro skupiny Praha a strávit zde dva či tři dny. Když si zaplatíte noc v penzionu, získáte ještě jednu obrovskou výhodu – nebudete s sebou po všech památkách a atrakcích muset tahat veškeré osobní věci. Mnohé penziony vám nabídnou úschovu věcí zcela zdarma.

Za noc dáte pár stovek

Jedním z penzionů, který nabízí ubytování pro školy Praha, je AKÁT penzion a hostel. A právě ten svým hostům rovněž bezplatně uschová zavazadla, jestliže přijedou mimo check-in či mají v plánu odjíždět mimo check-out. Za noc přitom zaplatíte zhruba 300 – 500 Kč. Záleží na tom, kolik vás bude a zda se sem vydáte v hlavní sezóně, nebo mimo ni. V ceně je zahrnutá i snídaně formou bufetu.

AKÁT penzion má připravených celkem 32 pokojů a je schopný ubytovat přes 100 osob. K dispozici jsou jak klasické místnosti hotelového typu, tak vícelůžkové pokoje. Skupinám zajistí po domluvě parkování pro autobusy, v případě potřeby i polopenzi. K hromadným výletům doporučuji penzion Praha AKÁT, protože na děti a větší skupiny jsou tady zvyklí. Dokonce myslí i na hromadné setkávání, k němuž slouží nekuřácký salonek, v létě zahrádka.

Nudit se nebudete

Penzion se nachází pouhých 50 m od zastávek tramvaje, autobusu i metra „Smíchovské nádraží“. Do centra se dopravou dostanete do deseti minut, prakticky každá část Prahy je odsud díky MHD dobře dostupná. Na tom, jaký program si pro svůj výlet naplánujete, tedy vůbec nezáleží. Penzion je také nedaleko od Vltavy, takže si užijete i večerní procházky podél řeky. Více informací najdete na https://www.akatpension.com/.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky