Vertikální sofa aneb Jednoduchý způsob, jak udělat z klasiky exkluzivní kousek

Adam Valový
18. června 2018
2 minuty čtení

Chcete, aby se o vaší domácnosti mluvilo? Pořiďte si netradiční kus nábytku a garantujeme vám, že se na nějakou dobu dostanete do centra pozornosti přátel, známých i sousedů, které pozvete na kávu. A co konkrétně by to mělo být? V případě vertikálního sofa chybu rozhodně neuděláte.

Ještě jste pojem vertikální sofa neslyšeli? Bude to tím, že příliš často na podobné kousky nenarážíte. V podstatě jde o docela normální gauč, který tvůrci postavili na stojan takovým způsobem, aby se udržel ve vertikální poloze.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Na obrázcích je The Charleston Sofa od designéra Marcela Wanderse. Gauč se může otáčet na stojanu o 360° a ve světě nábytku nemá obdoby. Je vyroben z tmavé ekokůže, HR pěny a kvalitního dřeva. Kostra má silný ocelový základ.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Pokud se vám otočené – vertikální sofa líbí, můžete ho mít za necelých 13 tisíc. USD. Zdá se vám to příliš? Nezapomeňte, že exkluzivita má svou. V tomto případě však zřejmě příliš vysokou – nebylo by jednodušší otočit gauč z IKEI a přidělat ho na otočnou základu, kterou vám někdo po známosti vyrobí na koleni ve své dílně?

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky