Bytový design

Vertikální sofa aneb Jednoduchý způsob, jak udělat z klasiky exkluzivní kousek

Chcete, aby se o vaší domácnosti mluvilo? Pořiďte si netradiční kus nábytku a garantujeme vám, že se na nějakou dobu dostanete do centra pozornosti přátel, známých i sousedů, které pozvete na kávu. A co konkrétně by to mělo být? V případě vertikálního sofa chybu rozhodně neuděláte.

Ještě jste pojem vertikální sofa neslyšeli? Bude to tím, že příliš často na podobné kousky nenarážíte. V podstatě jde o docela normální gauč, který tvůrci postavili na stojan takovým způsobem, aby se udržel ve vertikální poloze.

Na obrázcích je The Charleston Sofa od designéra Marcela Wanderse. Gauč se může otáčet na stojanu o 360° a ve světě nábytku nemá obdoby. Je vyroben z tmavé ekokůže, HR pěny a kvalitního dřeva. Kostra má silný ocelový základ.

Pokud se vám otočené – vertikální sofa líbí, můžete ho mít za necelých 13 tisíc. USD. Zdá se vám to příliš? Nezapomeňte, že exkluzivita má svou. V tomto případě však zřejmě příliš vysokou – nebylo by jednodušší otočit gauč z IKEI a přidělat ho na otočnou základu, kterou vám někdo po známosti vyrobí na koleni ve své dílně?

Další články

I okna s tím nejkrásnějším výhledem potřebují záclony

4 tipy, jak jednoduše, ale přesto stylově vylepšit bydlení

Objevte kouzlo sušených květin

Věděli jste, že i přikrývky ovlivňují spánek?

Proti gustu… Líbí se vám nábytek ve stylu kostlivce?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *