Bydlení a styl

Víme, jaké jsou trendy v bytovém textilu. Znáte je také?

Krásně vybavený a útulný byt se neobejde bez pořádného bytového textilu. Do této kategorie patří například koberce, záclony, dekorativní polštáře, závěsy a podobně. Správný výběr všech těchto prvků dokáže vykouzlit opravdu povedeně zařízené bydlení, které si zamilujete. Jaké jsou nové trendy a na čem záleží při výběru jednotlivých kusů bytového textilu? To se dozvíte v tomto článku.

Sázka na kvalitní materiály

Mezi aktuální trendy rozhodně patří hledání co možná nejkvalitnějších materiálů. Díky pestré nabídce si můžeme vybrat to nejlepší, co najdeme. V praxi to znamená hledat levné povlečení z kvalitní bavlny v příjemné povrchové úpravě a podobně. Důležitost pořádného materiálu spočívá nejenom v hebkosti na dotek, ale i ve skvělých vlastnostech při kontaktu s pokožkou. Konkrétně jde o prodyšnost, pohlcování vlhkosti a nabídnutí perfektních termoregulačních vlastností.

Moderní designy

Moderní levné koberce jsou často opatřeny výraznými a pestrými barvami. V poslední době se hodně uplatňují abstraktní motivy a nepravidelnost. Stále více oblíbené jsou také kontrasty a dynamické prvky napříč interiérem. U koberců se hodně uplatňují kusové modely. Jejich výhodou je snadná manipulace a jednoduchá případná výměna ve chvíli, kdy zatoužíme po jiném designu pro ozvláštnění již okoukaného interiéru.

Nekonečné možnosti na internetu

Velkým trendem je dnes nakupování přes internet, což platí i pro bytový textil. Jakmile si vyberete online obchod, prohlédněte si nabídku a zjistěte si něco o nabízeném sortimentu. Výhodou je, že všechno zvládnete z pohodlí domova. Když trochu zapátráte, možná narazíte i na výhodnou cenovou akci, díky které ušetříte nějakou tu korunu a můžete toho nakoupit více. Příkladem je internetový obchod vesna.cz, kde nakoupíte všechen potřebný bytový textil.

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *