Bydlení a styl

Víme, jaké jsou trendy v bytovém textilu. Znáte je také?

Krásně vybavený a útulný byt se neobejde bez pořádného bytového textilu. Do této kategorie patří například koberce, záclony, dekorativní polštáře, závěsy a podobně. Správný výběr všech těchto prvků dokáže vykouzlit opravdu povedeně zařízené bydlení, které si zamilujete. Jaké jsou nové trendy a na čem záleží při výběru jednotlivých kusů bytového textilu? To se dozvíte v tomto článku.

Sázka na kvalitní materiály

Mezi aktuální trendy rozhodně patří hledání co možná nejkvalitnějších materiálů. Díky pestré nabídce si můžeme vybrat to nejlepší, co najdeme. V praxi to znamená hledat levné povlečení z kvalitní bavlny v příjemné povrchové úpravě a podobně. Důležitost pořádného materiálu spočívá nejenom v hebkosti na dotek, ale i ve skvělých vlastnostech při kontaktu s pokožkou. Konkrétně jde o prodyšnost, pohlcování vlhkosti a nabídnutí perfektních termoregulačních vlastností.

Moderní designy

Moderní levné koberce jsou často opatřeny výraznými a pestrými barvami. V poslední době se hodně uplatňují abstraktní motivy a nepravidelnost. Stále více oblíbené jsou také kontrasty a dynamické prvky napříč interiérem. U koberců se hodně uplatňují kusové modely. Jejich výhodou je snadná manipulace a jednoduchá případná výměna ve chvíli, kdy zatoužíme po jiném designu pro ozvláštnění již okoukaného interiéru.

Nekonečné možnosti na internetu

Velkým trendem je dnes nakupování přes internet, což platí i pro bytový textil. Jakmile si vyberete online obchod, prohlédněte si nabídku a zjistěte si něco o nabízeném sortimentu. Výhodou je, že všechno zvládnete z pohodlí domova. Když trochu zapátráte, možná narazíte i na výhodnou cenovou akci, díky které ušetříte nějakou tu korunu a můžete toho nakoupit více. Příkladem je internetový obchod vesna.cz, kde nakoupíte všechen potřebný bytový textil.

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *