Víme, jaké jsou trendy v bytovém textilu. Znáte je také?

Adam Valový
27. dubna 2019
2 minuty čtení

Krásně vybavený a útulný byt se neobejde bez pořádného bytového textilu. Do této kategorie patří například koberce, záclony, dekorativní polštáře, závěsy a podobně. Správný výběr všech těchto prvků dokáže vykouzlit opravdu povedeně zařízené bydlení, které si zamilujete. Jaké jsou nové trendy a na čem záleží při výběru jednotlivých kusů bytového textilu? To se dozvíte v tomto článku.

Sázka na kvalitní materiály

Mezi aktuální trendy rozhodně patří hledání co možná nejkvalitnějších materiálů. Díky pestré nabídce si můžeme vybrat to nejlepší, co najdeme. V praxi to znamená hledat levné povlečení z kvalitní bavlny v příjemné povrchové úpravě a podobně. Důležitost pořádného materiálu spočívá nejenom v hebkosti na dotek, ale i ve skvělých vlastnostech při kontaktu s pokožkou. Konkrétně jde o prodyšnost, pohlcování vlhkosti a nabídnutí perfektních termoregulačních vlastností.

Moderní designy

Moderní levné koberce jsou často opatřeny výraznými a pestrými barvami. V poslední době se hodně uplatňují abstraktní motivy a nepravidelnost. Stále více oblíbené jsou také kontrasty a dynamické prvky napříč interiérem. U koberců se hodně uplatňují kusové modely. Jejich výhodou je snadná manipulace a jednoduchá případná výměna ve chvíli, kdy zatoužíme po jiném designu pro ozvláštnění již okoukaného interiéru.

Nekonečné možnosti na internetu

Velkým trendem je dnes nakupování přes internet, což platí i pro bytový textil. Jakmile si vyberete online obchod, prohlédněte si nabídku a zjistěte si něco o nabízeném sortimentu. Výhodou je, že všechno zvládnete z pohodlí domova. Když trochu zapátráte, možná narazíte i na výhodnou cenovou akci, díky které ušetříte nějakou tu korunu a můžete toho nakoupit více. Příkladem je internetový obchod vesna.cz, kde nakoupíte všechen potřebný bytový textil.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky