Auto/moto

Potřebujete nákladní vůz? Tak si ho vypůjčte!

Bez nákladního vozu se neobejde většina podnikatelských činností zaměřených nejenom na nákup a prodej. Nákladní a užitkové vozy jsou nezbytné prakticky pro jakýkoliv převoz materiálu a zboží. Taková dodávka ovšem najde své využití i u nejednoho rodinného domu. Dobrou zprávou je, že si tyto vozy nemusíme hned kupovat, ale v případě nutnosti je možno si je vypůjčit. 

Jednu z největších půjčoven nákladní techniky na Praze 9 provozuje společnost Financial system, s.r.o. V její nabídce najdete snad všechny typy užitkových i nákladních vozů včetně těch vysokotonážních. Na internetu hledejte buď přímo pod odkazem půjčovna užitkových vozů, nebo své hledání specifikujte přímo na pojmy půjčovna tahačů, dodávek a podobně.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

V rámci krátkodobého pronájmu si můžete zapůjčit nákladní vozy do i nad 7,5 tun. Sklápěče, tahače, přívěsy i návěsy (plachty, sklápěčky i mrazáky), stroje stavební i tzv. speciály. Za velmi slušné ceny nutno podotknout. Pronájem návěsu s plachtou vás na týden vyjde na deset tisíc korun.

Podmínky zápůjčky

Nákladní vůz si navíc má možnost pronajmout každá fyzická i právnická osoba. Soukromník i podnikatel. K zápůjčce je u všech skupin nutný občanský a řidičský průkaz (samozřejmě opravňující jeho držitele k řízení daného vozidla), podnikatelé přidají živnostenský list a právnické osoby výpis z Obchodního rejstříku. U všech skupin je zápůjčka možná až po zaplacení kauce, jejíž výše se odvíjí podle vybraného typu automobilu.

Zpětný leasing

Další službou, jíž společnost svým klientům nabízí, je tzv. zpětný leasing, v rámci kterého jí až za devadesátiprocentní cenu tržní hodnoty odprodáte své vlastní vozidlo, jež ovšem i nadále budete využívat. Ve své podstatě se jedná o půjčku na váš vlastní vůz, kterou jednoduše můžete uhradit své další pohledávky.

Prodej nákladních vozidel

A pokud se vám zapůjčené vozidlo zalíbí do té míry, že byste jej chtěli vlastnit, máte samozřejmě možnost si jej odkoupit. Nebo si z nabídky užitkových a nákladních vozů snad všech na českém trhu dostupných značek můžete pořídit vozidlo jiné. Nabídka je opravdu bohatá, tak neváhejte.

Další články

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Jak na kvalitní servis vašeho vozu Škoda? Poradíme vám!

Aby vám objížďky nezkazily dovolenou!

Další články

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *