Auto/moto

Potřebujete nákladní vůz? Tak si ho vypůjčte!

Bez nákladního vozu se neobejde většina podnikatelských činností zaměřených nejenom na nákup a prodej. Nákladní a užitkové vozy jsou nezbytné prakticky pro jakýkoliv převoz materiálu a zboží. Taková dodávka ovšem najde své využití i u nejednoho rodinného domu. Dobrou zprávou je, že si tyto vozy nemusíme hned kupovat, ale v případě nutnosti je možno si je vypůjčit. 

Jednu z největších půjčoven nákladní techniky na Praze 9 provozuje společnost Financial system, s.r.o. V její nabídce najdete snad všechny typy užitkových i nákladních vozů včetně těch vysokotonážních. Na internetu hledejte buď přímo pod odkazem půjčovna užitkových vozů, nebo své hledání specifikujte přímo na pojmy půjčovna tahačů, dodávek a podobně.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

V rámci krátkodobého pronájmu si můžete zapůjčit nákladní vozy do i nad 7,5 tun. Sklápěče, tahače, přívěsy i návěsy (plachty, sklápěčky i mrazáky), stroje stavební i tzv. speciály. Za velmi slušné ceny nutno podotknout. Pronájem návěsu s plachtou vás na týden vyjde na deset tisíc korun.

Podmínky zápůjčky

Nákladní vůz si navíc má možnost pronajmout každá fyzická i právnická osoba. Soukromník i podnikatel. K zápůjčce je u všech skupin nutný občanský a řidičský průkaz (samozřejmě opravňující jeho držitele k řízení daného vozidla), podnikatelé přidají živnostenský list a právnické osoby výpis z Obchodního rejstříku. U všech skupin je zápůjčka možná až po zaplacení kauce, jejíž výše se odvíjí podle vybraného typu automobilu.

Zpětný leasing

Další službou, jíž společnost svým klientům nabízí, je tzv. zpětný leasing, v rámci kterého jí až za devadesátiprocentní cenu tržní hodnoty odprodáte své vlastní vozidlo, jež ovšem i nadále budete využívat. Ve své podstatě se jedná o půjčku na váš vlastní vůz, kterou jednoduše můžete uhradit své další pohledávky.

Prodej nákladních vozidel

A pokud se vám zapůjčené vozidlo zalíbí do té míry, že byste jej chtěli vlastnit, máte samozřejmě možnost si jej odkoupit. Nebo si z nabídky užitkových a nákladních vozů snad všech na českém trhu dostupných značek můžete pořídit vozidlo jiné. Nabídka je opravdu bohatá, tak neváhejte.

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *