Virtuální sídlo v Praze minimalizuje náklady a maximalizuje zisk

Lenka Němcová
27. června 2021
3 minuty čtení

Každý podnikatel se snaží co nejvíce ušetřit a mnozí zapomínají, že šetřit se dá i na nezbytných výdajích. Právě to je klíčem k úspěchu. Neutrácejte firemní peníze za zbytečnosti, ale snažte se také ušetřit na tom nezbytném, například na pronájmu kanceláří.

Každému je jasné, že sídlo firmy Praha, nejlépe na nějaké věhlasné adrese, působí lépe než sídlo v méně známém městě. V Praze se odehrává důležitý byznys, máte tu vyšší šanci získat dobré zakázky. Kromě toho tu nehrozí tak časté kontroly ze strany finančního úřadu, protože všechny firmy sídlící v Praze prostě kontrolovat nestíhá. Vraťme se ale zpět k finanční stránce.

Sídlo firmy v Praze levně? I to je možné!

Pronájem kanceláří v Praze je všeobecně drahou záležitostí, obzvlášť v lepších lokalitách. Přesto je možné mít sídlo v hlavním městě za pár stovek měsíčně, respektive od 99 Kč. Klíčem k úspěchu je virtuální sídlo Praha. Sídlo, jež máte oficiálně zapsané, ovšem ve skutečnosti na něm nesídlíte. V jakých případech se tohle hodí?

  • Když máte fyzickou kancelář jinde než v Praze, nebo v méně lukrativní části Prahy, a toužíte po luxusní adrese.
  • Pokud pracujete jako OSVČ a nechcete mít oficiálně zapsanou adresu svého bydliště kvůli soukromí.
  • Jestliže vlastně žádnou fyzickou kancelář nepotřebujete, protože pracujete z domu či z kavárny, jen potřebujete nějaké sídlo.

A zřejmě byste našli i pár dalších důvodů, proč si sjednat virtuální sídlo.

Jak virtuální sídlo funguje?

Na adrese sice nesídlíte, ale je tam recepce, která zajišťuje přebírání pošty a jedná se všemi, kdo vás na místo přijdou hledat. Většinou je také možné na dané adrese využívat konferenční prostory pro občasné setkání s klienty nebo jednání s týmem. Někdy bývá určitý počet hodin za měsíc již v ceně vašeho balíčku, jindy si připlácíte extra. Při sledování cen tedy nezapomeňte sledovat, co všechno je obsaženo.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  16. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky