Krása a móda

Výběr vhodného řemínku k Apple Watch je důležitý

Produkty společnosti Apple se mohou pyšnit nejen svým jedinečným designem, ovšem rovněž také technickou vyspělostí. Mobilní telefony, tablety i počítače z dílny tohoto giganta patří k tomu nejlepšímu, co je na dnešním trhu k sehnání.

Ke svému již tak širokému portfoliu přidal Apple i speciální hodinky, které neslouží pouze k měření času, ale disponují i jinými funkcemi.

Chytré hodinky jsou užitečné

Existuje celá řada přístrojů, co jsou drahé, nicméně jejich užitečnost je v lepším případě diskutabilní, v tom horším nulová. Apple Watch však ani do jedné z těchto kategorií nepatří. Jedná se totiž o přístroj, jenž má za úkol nejen měřit čas, ale nabízí toho mnohem více, zvláště, když hodinky spárujete třeba s iPhonem, respektive iPadem.

Mimo jiné je s jejich pomocí možné měřit tep. Během pár vteřin tak můžete zjistit, jak na tom jste. Jde o užitečnou možnost hlavně pro sportovce, kteří potřebují znát svou aktuální tepovou frekvenci. Takto se stačí pouze pokaždé podívat na zápěstí.

Kvalitní pásek

Samotný přístroj je opravdu kus kvalitní elektroniky, avšak ani pásek, jenž ho drží na rukou, není vůbec špatný. V základu se k hodinkám dodávají silikonové řemínky. Nejsou sice vůbec zlé, zvláště perforované verze, nicméně jsou určeny pouze k běžnému nošení. Chcete-li hodinky využívat ke sportování, budete si muset zvolit jiný typ Apple Watch bandu.

Ideální volbou jsou řemínky na Apple Watch z tkaného nylonu. Pod silikonem se ruce během fyzické aktivity potí, případně se pod řemínkem může vytvořit ekzém. Tkaný nylon dokáže dokonale odvádět pot a je navíc i mnohem pohodlnější. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole a chcete si u toho měřit tep, jde o výbornou volbu.

Máte-li chuť si vzít hodinky do společnosti, pásky na Apple Watch ze silikonu či tkaného nylonu nejsou tou nejlepší volbou. Mnohem reprezentativněji působí článkové řemínky. Jsou sice trochu dražší, ale to by pro vás neměla být překážka.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *