Vyřešte probémy v posteli než přerostou v něco většího

Lenka Němcová
2. května 2016
3 minuty čtení

Problémy v sexu patří k častým příčinám rozpadu vztahu. Jakmile to začne skřípat v posteli, je pravděpodobné, že se disharmonie projeví také v ostatních oblastech společného soužití. Na druhou stranu jde o poměrně přirozenou věc. Na vině je hormonální nerovnováha, přemíra stresu a pracovního vypětí nebo stereotyp a s tím i ztráta zájmu o partnera. Pokud jste se do podobné situace dostali i vy a bojíte se, že potíže se sexualitou přerostou do větších rozměrů, začněte situaci aktivně řešit. Prozradíme vám, jak na to!

Provozujte milování, které se vám líbí

Co když je příčinou úpadku nesplněná touha? Možná, že chcete vyzkoušet něco nového a nebaví vás milování, které tak důvěrně znáte. Jedna a ta samá poloha po čase omrzí. Promluvte si společně se svým partnerem či partnerkou a svěřte si vzájemné představy. Buďte kreativní a zapojte do postelových hrátek trochu zábavy. Navštivte sexshop, pořiďte si pár pomůcek a zažijte intenzivní vzrušení jako zamlada!

Když to nefunguje, pomůže vám příroda

Příčinou problémů však nemusí být nuda, ale porucha erekce nebo nedostatek chuti na sex. Nabízí se řešení v podobě nejrůznějších přípravků. Těm syntetickým se vyhněte – jejich užívání je spojeno s řadou vedlejších účinků. Mnohem bezpečnější jsou stoprocentně přírodní výrobky z kotvičníku zemního.

Kotvičník zemní je jednoletá bylina, která je známá pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Využívá se jako podpora při léčba kardiovaskulárních onemocnění, ledvinových a močových kamenů a v neposlední řadě pro snížení krevního tlaku a škodlivého cholesterolu. Za zmínku však stojí především v souvislosti se sexem – látky obsažené v kotvičníku zvyšují produkci mužského hormonu testosteronu a ženského hormonu estradiolu.

Chcete-li sílu přírody vyzkoušet na vlastní kůži, vsaďte na přípravek Kotvičník Forte. Více se o něm dozvíte na www.kotvicnikforte.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky