Příroda a zvířata

Žádný photoshop, ale reálné fotky zatraceně vtipných zvířat!

Na co se uživatelé na internetu dívají nejraději? Pokud pomineme obsah přístupný od 18 let, pak jsou to vtipné fotky zvířátek. Anebo snad fotky vtipných zvířátek? Zřejmě obojí, protože někteří tvorové směle konkurují známým komediálním hercům.

Všimli si toho i autoři projektu comedywildlifephoto.com, kteří se rozhodli najít největší komediální talent mezi zvířectvem. Setkali se s velmi pozitivními ohlasy a v roce 2017 proběhl již třetí ročník soutěže. Finalisté, na které se můžete podívat níže, byly vybrání z více než 3 500 fotografií. Profesionální fotograf by mohl namítat, že z technického hlediska jsou některé snímky trochu slabší, ale o to jde až v druhé řadě. Prioritou bylo zachytit nevídané situace, což se autorům bezesporu povedlo.

Jak se říká, tohle prostě nevymyslíš. A co z toho plyne pro vás? Mějte u sebe fotoaparát, protože nikdy nevíte, v jaké póze se vám podaří vyfotit vašeho psa či veverku na zahradě. Možná vyhrajete příští ročník soutěže Comedy Wildlife Photography Award a umístíme zde váš snímek.

„Pomoc!“ od Tiboa Kercze

“Vysmátý plch” od Andrei Zampatti

“Facka přímo na tvář” od Troye Mayneho

“Velký útěk” od Katy Laveck-Foster

“Hlaváči mají talent” od Daniela Trima

“Eh Co je doktore?” od Oliviera Collea

“Outfoxed” od Douglase Crofta

“Vezmi mě do kostela” od Carla Henryho
 

Další články

Proč vám psi sedají do klína?

Jak dlouho žije moucha?

Proč moje kočka všude čůrá?

Proč králíci dupou?

Proč Vám psi olizují nohy?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *