Bydlení a styl

Zakrývací plachty, autoplachty a stínící sítě na ploty: Přijdou vhod nejen teď v létě!

Léto je v plném proudu a prosluněné počasí nabádá ke stavebním úpravám a rekonstrukcím. Co jste nestihli v loni, zaručeně dokončíte letos. Ale co když vás překvapí několikadenní série vydatných dešťů, která promáčí stavební materiál na dvoře před domem? Řešení je jednoduché – k zakrytí použijte nepromokavou zakrývací plachtu. Seženete ji u Petra Štěpáníka, který se výrobou a prodejem zakrývacích plachet zabývá řadu let. Zároveň nabízí další užitečné ochranné prvky.

Zakrývací plachty z polyethylenu jsou k dostání v různých velikostech a v případě potřeby vám je Petr Štěpáník vyrobí na míru. Kvalitní materiál odolá kyselinám, alkáliím a teplotním výkyvům. Využití plachet je velmi pestré – používají se na zakrývání stavebního materiálu, rozestavěných konstrukcí, bazénů, stohů sena, strojů, zahradní techniky a dalších věcí, u kterých hrozí znehodnocení.

Tloušťka krycí plachty se pohybuje od 0,2 do 0,4 mm. Okraj je zdvojený a jsou na něm kovová oka, kterými lze provléct provaz na upevnění plachty.

Velmi praktická je také zakrývací autoplachta, která ochrání automobil před nepříznivými vlivy počasí. Teď v létě oceníte ochranu před všudypřítomným pylem a výrazné snížení přehřívání interiéru. Zakrývací plachta je ideální řešení pro každého, kdo nemá k dispozici garáž nebo kryté parkovací stání. Natažení autoplachty trvá jen okamžik a stejně nenáročné je skládání. Odolný materiál se zaslouží o prodloužení životnosti vašeho vozu, zabrání odření laku a vniku koroze.

Petr Štěpáník prodává zakrývací plachty a autoplachty v prodejně ve Chvalčově. Pokud nemáte cestu kolem, objednejte si je na www.peplachty.cz. V nabídce najdete také zelené stínící sítě na ploty, které pravděpodobně znáte ze sportovišť. Stínivost sítí dosahuje až 90 % a běžně se používají také na plotech kolem domů, altánů, dětských hřišť apod.

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *