Zakrývací plachty, autoplachty a stínící sítě na ploty: Přijdou vhod nejen teď v létě!

Lenka Němcová
25. června 2016
2 minuty čtení

Léto je v plném proudu a prosluněné počasí nabádá ke stavebním úpravám a rekonstrukcím. Co jste nestihli v loni, zaručeně dokončíte letos. Ale co když vás překvapí několikadenní série vydatných dešťů, která promáčí stavební materiál na dvoře před domem? Řešení je jednoduché – k zakrytí použijte nepromokavou zakrývací plachtu. Seženete ji u Petra Štěpáníka, který se výrobou a prodejem zakrývacích plachet zabývá řadu let. Zároveň nabízí další užitečné ochranné prvky.

Zakrývací plachty z polyethylenu jsou k dostání v různých velikostech a v případě potřeby vám je Petr Štěpáník vyrobí na míru. Kvalitní materiál odolá kyselinám, alkáliím a teplotním výkyvům. Využití plachet je velmi pestré – používají se na zakrývání stavebního materiálu, rozestavěných konstrukcí, bazénů, stohů sena, strojů, zahradní techniky a dalších věcí, u kterých hrozí znehodnocení.

Tloušťka krycí plachty se pohybuje od 0,2 do 0,4 mm. Okraj je zdvojený a jsou na něm kovová oka, kterými lze provléct provaz na upevnění plachty.

Velmi praktická je také zakrývací autoplachta, která ochrání automobil před nepříznivými vlivy počasí. Teď v létě oceníte ochranu před všudypřítomným pylem a výrazné snížení přehřívání interiéru. Zakrývací plachta je ideální řešení pro každého, kdo nemá k dispozici garáž nebo kryté parkovací stání. Natažení autoplachty trvá jen okamžik a stejně nenáročné je skládání. Odolný materiál se zaslouží o prodloužení životnosti vašeho vozu, zabrání odření laku a vniku koroze.

Petr Štěpáník prodává zakrývací plachty a autoplachty v prodejně ve Chvalčově. Pokud nemáte cestu kolem, objednejte si je na www.peplachty.cz. V nabídce najdete také zelené stínící sítě na ploty, které pravděpodobně znáte ze sportovišť. Stínivost sítí dosahuje až 90 % a běžně se používají také na plotech kolem domů, altánů, dětských hřišť apod.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky