Volný čas

Cestu k prestižnímu manažerskému postu vám vydláždí titul MBA

Toužíte po kariéře na prestižním a dobře placeném manažerském postu? O své místo na slunci se musíte zasloužit. V dnešní době si s běžným vysokoškolským titulem nevystačíte, alespoň ne v souvislosti s vysokými nároky na rychlý kariérní postup. Jednou z mála možností, jak zvýšit svou cenu na trhu práce, je titul MBA (Master of Business Administration). Co je podstatou studia a kde se na něj můžete přihlásit v České republice?

Význam studia MBA

Studium MBA je určeno zájemcům, kteří chtějí prohloubit své znalosti a zvýšit svou cenu na trhu práce. V rámci postgraduálního studia je kladem důraz na praktické dovednosti a jejich aplikaci v praxi. Studenti se seznamují s nejnovějšími trendy v oblasti moderního managementu.

Přihlásíte-li se na studium MBA, naučíte se řešit problémy efektivně a konstruktivně. Profesionální lektoři často patří mezi špičky v daných oborech – předají vám cenné teoretické informace a vlastní know-how. Kvalitně sestavený program MBA pokrývá veškeré podstatné oblasti řízení firmy.

K dalším výhodám patří vysoká pravděpodobnost navázání užitečných kontaktů se zajímavými lidmi. Vzdělávací instituce často pořádají společenské akce, kterých se účastní odborníci a lidé s podobnými zájmy jako vy.

Kde studovat MBA v České republice?

Pokud vám na kvalitě vzdělání záleží, vyberte si některou z předních vzdělávacích institucí. Vsaďte na školu s dobrým jménem a nebudete litovat. K absolutní špičce patří European School of Business & Management, na které se vyučuje podle inovativního Oxfordského vzdělávacího modelu. Lektoři mají bohaté lektorské zkušenosti a mnoho z nich působí i na vysokých manažerských pozicích.

Velká výhoda studia MBA na ESBM spočívá v tom, že ho lze absolvovat online. Možná jste v časovém presu a potřebujete si dobu potřebnou pro studium rozvrhnout podle sebe. ESBM vám to umožní. Vyberete si některý z osmi specializovaných oborů a poskládáte si jednotlivé moduly tak, aby vám vyhovovaly. Propracovaný systém je koncipován s ohledem na velmi vytížené studenty.

Více se dozvíte na www.esbm.cz.

Další články

Chci si koupit venkovní vířivku. Na co si mám dát pozor?

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Zažijte nejnovější pokroky ve světě silniční cyklistiky

Zahradní domky se chlubí mnoha benefity

4 nejbezpečnější vodní sporty ideální pro začátečníky

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *