Volný čas

Cestu k prestižnímu manažerskému postu vám vydláždí titul MBA

Toužíte po kariéře na prestižním a dobře placeném manažerském postu? O své místo na slunci se musíte zasloužit. V dnešní době si s běžným vysokoškolským titulem nevystačíte, alespoň ne v souvislosti s vysokými nároky na rychlý kariérní postup. Jednou z mála možností, jak zvýšit svou cenu na trhu práce, je titul MBA (Master of Business Administration). Co je podstatou studia a kde se na něj můžete přihlásit v České republice?

Význam studia MBA

Studium MBA je určeno zájemcům, kteří chtějí prohloubit své znalosti a zvýšit svou cenu na trhu práce. V rámci postgraduálního studia je kladem důraz na praktické dovednosti a jejich aplikaci v praxi. Studenti se seznamují s nejnovějšími trendy v oblasti moderního managementu.

Přihlásíte-li se na studium MBA, naučíte se řešit problémy efektivně a konstruktivně. Profesionální lektoři často patří mezi špičky v daných oborech – předají vám cenné teoretické informace a vlastní know-how. Kvalitně sestavený program MBA pokrývá veškeré podstatné oblasti řízení firmy.

K dalším výhodám patří vysoká pravděpodobnost navázání užitečných kontaktů se zajímavými lidmi. Vzdělávací instituce často pořádají společenské akce, kterých se účastní odborníci a lidé s podobnými zájmy jako vy.

Kde studovat MBA v České republice?

Pokud vám na kvalitě vzdělání záleží, vyberte si některou z předních vzdělávacích institucí. Vsaďte na školu s dobrým jménem a nebudete litovat. K absolutní špičce patří European School of Business & Management, na které se vyučuje podle inovativního Oxfordského vzdělávacího modelu. Lektoři mají bohaté lektorské zkušenosti a mnoho z nich působí i na vysokých manažerských pozicích.

Velká výhoda studia MBA na ESBM spočívá v tom, že ho lze absolvovat online. Možná jste v časovém presu a potřebujete si dobu potřebnou pro studium rozvrhnout podle sebe. ESBM vám to umožní. Vyberete si některý z osmi specializovaných oborů a poskládáte si jednotlivé moduly tak, aby vám vyhovovaly. Propracovaný systém je koncipován s ohledem na velmi vytížené studenty.

Více se dozvíte na www.esbm.cz.

Další články

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Jak se věnovat svému koníčku

Nejlepší lyžařská střediska ve Spojených státech

Kdo a kdy vynalezl basketbal?

Dovolená se zimními sporty ve Švýcarsku – zažijte alpské lyžování v Mürrenu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *