Nezařazené

Zlozvyk jménem cigareta

Statistiky hovoří jasně – rok od roku přibývá žen-kuřaček, které si den bez pravidelné nikotinové dávky nemůžou nebo zkrátka nechtějí představit. S počtem kuřaček však stoupá také povědomí o rizicích, která jsou s tímto zlozvykem spojená. Proto se stále více osob uchyluje k tzv. elektronickým cigaretám, které představují absolutní boom současnosti.

Výhody elektronických cigaret

E-cigarety jsou vhodné pro všechny ženy, které se snaží s kouřením přestat nebo jej alespoň ve značné míře omezit.  Dále je tato moderní vychytávka určená také ženám, které chtějí chránit své zdraví nebo zdraví svých nejbližších. I když elektronická cigareta obsahuje určitou dávku nikotinu (kterou si může kuřák sám zvolit), vyfukovaný „kouř“ je pouze neškodnou vodní párou, která neobtěžuje nikoho ve vašem okolí. Samotný kuřácký rituál je však zachován v celé své podobě s jediným rozdílem – vaše zdraví bude ušetřeno o rizikový dehet a oxid uhličitý, který vzniká spalováním klasického tabáku.

E-cigareta Colibri Nano pro každou stylovou ženu

E-cigareta Colibri Nano pro každou ženu vyrobená přesně na základě přání a požadavků moderních žen, nese název Colibri Nano! Jedná se o stylovou cigaretu, která se vyznačuje svým moderním a nadmíru elegantním designem i chytrým nabíjením ukrytým v neméně stylové krabičce. Krabička e-cigaret se pohodlně vejde do kterékoli kabelky, takže ji můžete mít při sobě v práci, na konferenci, v restauraci nebo kdekoli jinde.

Proč právě e-cigareta Colibri Nano?

Na českém trhu je k dostání řada více, či méně kvalitních e-cigare, proč se tedy rozhodnout právě pro e-cigaretu Colibri Nano? Důvodů je hned několik. Na první pohled vás krabička ePuff Colibri Nano stoprocentně zaujme svým jedinečným stylovým designem. Jednotlivé e-cigarety jsou velmi elegantní a lehké. Set navíc obsahuje chytrou nabíječku, díky které si můžete intenzivní chuť cigarety vychutnat téměř nepřetržitě.

Štítky

Další články

Kam na dovolenou v prosinci k moři – za teplem?

Tipy na nejlepší města pro digitální nomády

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Další články

2 komentářů

Přidat komentář