10 stylových pouzder na iPhone 6

Adam Valový
30. září 2014
1 minuta čtení

A je to tady. Událost, na kterou všichni „jablíčkáři“ netrpělivě čekali. Společnost Apple 19. září vypustila do světa nejnovější model legendárního chytrého telefonu iPhone. O tom, že jde o horké zboží, které se na pultech neohřeje ani minutu, svědčí 4 miliony předobjednávek a více než 10 milionů prodaných kusů za první tři dny prodeje.

Na příchod iPhone 6 se samozřejmě připravili také výrobci příslušenství, kteří okamžitě uvedli na trh unikátní designové kryty. Vybrali jsme pro vás 10 nejzajímavějších, takže pokud již „šestkový“ iPhone máte, můžete mu dopřát stylové pouzdro.

Některá pouzdra pro iPhone 6 vypadají velmi bytelně, jiná sází na unikátní vzhled. V kolekci najdete i takové, které nabízí zajímavé funkce (např. pouzdro na telefon + kreditní karty). Najdete je na amazon.com – stačí zadat „iPhone 6 case“. Kožené pouzdérko, které je ve fotogalerii jak první, pak na hardgraft.com. Kapsičku, kterou si můžete zapnout na opasek (v galerii na třetím místě), pak na sfbags.com).

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky