Hororové fotografie za plátnem. Docela z nich mrazí…

Adam Valový
28. září 2014
1 minuta čtení

Bojíte se rádi? Milujete mysteriózní horory? Fajn, v tom případě je kolekce unikátních fotografií určena právě pro vaše oči. Za novým projektem stojí italská fotografka Luca Pierro a nazvala „Photographic Portraits Behind The Canvas“ (Fotografické portréty za plátnem).

Pierro použila rám a elastickou tkaninu. Snažila se o to, aby fotografie vypadala jako namalované plátno, což se jí povedlo na jedničku s hvězdičkou. Úpravám ve Photoshopu se sice zcela nevyhnula, nicméně je omezila na minimum. Výsledek její práce vypadá naprosto úžasně – modelové vypadají jako obrazy z 19. století. Fotografka uvedla, že podobnou techniku ještě nikdo nepoužil a je tedy jakýmsi průkopníkem.

Ve focení svých „obrazů“ stále pokračuje a vy ji můžete sledovat na Facebooku, na Flickru nebo na se kouknou na její webovky. Ještě předtím ale nahlédněte do fotogalerie, kde najdete ty nejpovedenější snímky!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky