15 naprosto cool lžící

Adam Valový
2. září 2014
2 minuty čtení

Dodržujete etiketu stolování? Pokud si na ni nepotrpíte a naopak nedáte dopustit na lžící, máme pro vás skvělou zprávu. Lžíce milují i špičkoví návrháři kuchyňských potřeb a neustále chrlí nové nápady.

Některé jejich počiny jsou skutečně originální. Jak by se vašim dětem líbila lžička stylizovaná do podoby superhrdiny? Možná by nad jídlem přestaly ohrnovat nos… A co takhle lžíce s nádržkou na dětskou kaši? Na své si však přijdou i milovníci kávy. Se lžící-sušenkou svůj oblíbený nápoj zamícháte a hned na to ji s chutí zkonzumujete. Kuchařky-hudebnice zase ocení multifunkční vařečky, které lze použít i jako paličky na bicí.

Za zmínku stojí i lžíce s prodlouženým zahnutým koncem. Ten slouží jako klipsa, díky které se lžíce neutopí ve vysoké sklenici a stejně dobře ji udrží na talíři. Ale dost teorie, pokochejte se následující galerií, ve které najdete nejvíc cool lžíce na světě!

15

1

2 3

 

4

5

6

7

8 9

10

 

12

13

14

Foto: designswan.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky