16letý vegan šokuje na Instagramu svými dezerty

Lenka Němcová
17. března 2018
2 minuty čtení

Seznamte se s Josem, 16letým milovníkem veganské stravy, který má momentálně na svém instagramovém profilu přes 750 tisíc sledujících. Jak se mu to podařilo? Docela snadno – zveřejňuje totiž fotografie jedinečných dezertů vlastní výroby. Na to, kolik je mu let, je opravdu šikovný a jeho tvorba směle konkuruje dezertům mnohem starších a zkušenějších cukrářů.

Pokud si chcete smlsnout na dezertech, ve kterých nejsou obsažena mrtvá zvířata, jež před smrtí zažívala nepředstavitelná muka, pak jsou veganské dezerty jasnou volbou. Ale nejde jen o etiku, většinou jde o mnohem zdravější alternativu ke klasickým sladkostem. Vypadají skvěle a ještě lépe chutnají – není jediný důvod se jim bránit. Naopak začněte Joseho sledovat a inspirujte se. Jeho motto je „život je moc krátký, aby se jedlo nudné jídlo“.

Jose si dává na výrobě veganských dezertů opravdu záležet a výsledky stojí za to. K jeho nejoblíbenějším ingrediencím patří zmrzlé ovoce a kokosové mléko. Máte chuť? Nedivíme se, veganské dezerty jsou zkrátka nejlepší…

1.

[hana-code-insert name=’article‘ /]
2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]
10.

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky