Jídlo a pochoutky

16letý vegan šokuje na Instagramu svými dezerty

Seznamte se s Josem, 16letým milovníkem veganské stravy, který má momentálně na svém instagramovém profilu přes 750 tisíc sledujících. Jak se mu to podařilo? Docela snadno – zveřejňuje totiž fotografie jedinečných dezertů vlastní výroby. Na to, kolik je mu let, je opravdu šikovný a jeho tvorba směle konkuruje dezertům mnohem starších a zkušenějších cukrářů.

Pokud si chcete smlsnout na dezertech, ve kterých nejsou obsažena mrtvá zvířata, jež před smrtí zažívala nepředstavitelná muka, pak jsou veganské dezerty jasnou volbou. Ale nejde jen o etiku, většinou jde o mnohem zdravější alternativu ke klasickým sladkostem. Vypadají skvěle a ještě lépe chutnají – není jediný důvod se jim bránit. Naopak začněte Joseho sledovat a inspirujte se. Jeho motto je „život je moc krátký, aby se jedlo nudné jídlo“.

Jose si dává na výrobě veganských dezertů opravdu záležet a výsledky stojí za to. K jeho nejoblíbenějším ingrediencím patří zmrzlé ovoce a kokosové mléko. Máte chuť? Nedivíme se, veganské dezerty jsou zkrátka nejlepší…

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Další články

Vino Barbaresco je výborné italské červené víno

Božský nápoj

Jaká vína jsou vhodná pro archivaci? Poradíme vám

Španělský olivový olej v sobě ukrývá spoustu zajímavých tajemství

Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *