Jídlo a pochoutky

16letý vegan šokuje na Instagramu svými dezerty

Seznamte se s Josem, 16letým milovníkem veganské stravy, který má momentálně na svém instagramovém profilu přes 750 tisíc sledujících. Jak se mu to podařilo? Docela snadno – zveřejňuje totiž fotografie jedinečných dezertů vlastní výroby. Na to, kolik je mu let, je opravdu šikovný a jeho tvorba směle konkuruje dezertům mnohem starších a zkušenějších cukrářů.

Pokud si chcete smlsnout na dezertech, ve kterých nejsou obsažena mrtvá zvířata, jež před smrtí zažívala nepředstavitelná muka, pak jsou veganské dezerty jasnou volbou. Ale nejde jen o etiku, většinou jde o mnohem zdravější alternativu ke klasickým sladkostem. Vypadají skvěle a ještě lépe chutnají – není jediný důvod se jim bránit. Naopak začněte Joseho sledovat a inspirujte se. Jeho motto je „život je moc krátký, aby se jedlo nudné jídlo“.

Jose si dává na výrobě veganských dezertů opravdu záležet a výsledky stojí za to. K jeho nejoblíbenějším ingrediencím patří zmrzlé ovoce a kokosové mléko. Máte chuť? Nedivíme se, veganské dezerty jsou zkrátka nejlepší…

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Další články

Zlatý kořen zdraví: Kurkuma a její účinky na lidské zdraví

Zásady správného grilování hamburgerů

Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Co to je káva a kam se vydat za tou nejlepší?

Jak správně připravit a servírovat mate yerbu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *