Nejlepší hotel světa najdete v Brazílii. Dýchá francouzským šarmem!

Adam Valový
26. dubna 2024
2 minuty čtení

Hledáte ten nejluxusnější a nejvychvalovanější hotel na světě? Pak byste měli zaměřit svou pozornost na Brazílii, kde se nachází Colline de France – okouzlující butikový hotel, který si v žebříčku Travellers‘ Choice Hotel Awards portálu TripAdvisor vysloužil prestižní první místo.

Tento klenot s více než 4 000 pětihvězdičkovými hodnocení se pyšní opulentní výzdobou ve francouzském stylu, která zaručeně uchvátí i ty nejnáročnější cestovatele. Hosté se mohou těšit na ničím nerušený pobyt v klidném prostředí, doprovázený špičkovými službami a maximálním komfortem.

Mezi vybavení hotelu patří krytý bazén, lázeňské a wellness centrum, které zaručí dokonalou relaxaci. Ať už toužíte po osvěžující koupeli v bazénu, hýčkání v lázních, nebo jen tak po lenošení v luxusním prostředí, Colline de France vám splní všechna vaše přání.

tripadvisor.fr

Brazilský klenot ale zdaleka není jediným skvostem, který žebříček TripAdvisor odhaluje. Na druhém místě se umístil OBLU SELECT Lobigili na Maledivách, ráj na břehu moře, a třetí příčku obsadil La Siesta Hoi An Resort & Spa ve Vietnamu, rozsáhlý resort s hned třemi úchvatnými venkovními bazény.

Ať už dáváte přednost exotickým plážím, rušným městům nebo klidné přírodě, v žebříčku Travellers‘ Choice Hotel Awards si jistě najdete ten pravý hotel pro vaši vysněnou dovolenou.

„Naše nejlepší hotely představují zázraky, které tisíce cestovatelů oceňují pro jejich výjimečné služby, úžasný design a bohaté vybavení, které posouvá hranice běžných hotelových zážitků na novou úroveň,“ říká Dan Mitchell, viceprezident a generální ředitel pro hotely společnosti Tripadvisor.

Hledáte inspiraci pro vaši další cestu? Pak nezapomeňte navštívit webové stránky Tripadvisoru a prozkoumat žebříček Travellers‘ Choice Hotel Awards. Možná právě tam objevíte svůj vysněný hotel

Zdroj: timeout.com

Poslední aktualizace:  26. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky