Děti a rodina Krása a móda

19 dětí, které se oblékají lépe než vy

Při pohledu na dobře oblečeného muže či dámu jistě uznale pokývete hlavou, ale jak byste se cítili, kdyby se lépe než vy oblékalo šestileté dítě? Tak přesně na to jsme se zaměřili v dnešní fotogalerii. Vybrali jsme pro vás kolekci nejlépe oblékaných dětí na hřišti.

Otázkou je, kdo si užil více legrace. Děti, nebo jejich rodiče? Není tajemství, že si většina dětí na stylové outfity příliš nepotrpí… Dítka na snímcích vypadají opravdu skvěle – od hlavy až k patě. S výběrem módních kousků jim pravděpodobně pomáhali maminky a tatínci. Některé dítka vypadají v „dospěláckém“ oblečení poněkud zvláštně, ale většina je naprosto k zulíbání.

Možná vás při pohledu na fotografie napadne několik podstatných otázek. Jak může ovlivnit dětskou psychiku, když se rodiče snaží, aby jejich děti vypadaly více jako dospělí? Oblékli byste své děti podobně, nebo preferujete veselejší oblečení adekvátní jejich věku? Těšíme se na zajímavou diskuzi!

Foto: https://instagram.com/alonso_mateo, https://instagram.com/_heatherrl, https://instagram.com/luisafere, https://instagram.com/cahiossaq_, https://instagram.com/mrscastro, https://statigr.am/teklif, https://instagram.com/stylebythoi, https://instagram.com/prestons_laundry, https://instagram.com/alexander_yan, https://instagram.com/szafeczka, https://instagram.com/gavinduh, https://huabao.taobao.com/

Další články

Nafukovací krokodýlí ostrov – sen každého dítěte!

Superstylové teplákové soupravy pro chlapy. GULE DEJ SI DOPRAVA!

15 dojemných fotek otců a miminek

Módní hit: Naprosto boží batohy a tašky, které vypadají jako komiksové!

Naprosto boží trička pro páry – dejte ostatním najevo, koho máte po svém boku!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *