19 dětí, které se oblékají lépe než vy

Adam Valový
2. října 2014
2 minuty čtení

Při pohledu na dobře oblečeného muže či dámu jistě uznale pokývete hlavou, ale jak byste se cítili, kdyby se lépe než vy oblékalo šestileté dítě? Tak přesně na to jsme se zaměřili v dnešní fotogalerii. Vybrali jsme pro vás kolekci nejlépe oblékaných dětí na hřišti.

Otázkou je, kdo si užil více legrace. Děti, nebo jejich rodiče? Není tajemství, že si většina dětí na stylové outfity příliš nepotrpí… Dítka na snímcích vypadají opravdu skvěle – od hlavy až k patě. S výběrem módních kousků jim pravděpodobně pomáhali maminky a tatínci. Některé dítka vypadají v „dospěláckém“ oblečení poněkud zvláštně, ale většina je naprosto k zulíbání.

Možná vás při pohledu na fotografie napadne několik podstatných otázek. Jak může ovlivnit dětskou psychiku, když se rodiče snaží, aby jejich děti vypadaly více jako dospělí? Oblékli byste své děti podobně, nebo preferujete veselejší oblečení adekvátní jejich věku? Těšíme se na zajímavou diskuzi!

Foto: https://instagram.com/alonso_mateo, https://instagram.com/_heatherrl, https://instagram.com/luisafere, https://instagram.com/cahiossaq_, https://instagram.com/mrscastro, https://statigr.am/teklif, https://instagram.com/stylebythoi, https://instagram.com/prestons_laundry, https://instagram.com/alexander_yan, https://instagram.com/szafeczka, https://instagram.com/gavinduh, https://huabao.taobao.com/

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky