Děti a rodina Krása a móda

19 dětí, které se oblékají lépe než vy

Při pohledu na dobře oblečeného muže či dámu jistě uznale pokývete hlavou, ale jak byste se cítili, kdyby se lépe než vy oblékalo šestileté dítě? Tak přesně na to jsme se zaměřili v dnešní fotogalerii. Vybrali jsme pro vás kolekci nejlépe oblékaných dětí na hřišti.

Otázkou je, kdo si užil více legrace. Děti, nebo jejich rodiče? Není tajemství, že si většina dětí na stylové outfity příliš nepotrpí… Dítka na snímcích vypadají opravdu skvěle – od hlavy až k patě. S výběrem módních kousků jim pravděpodobně pomáhali maminky a tatínci. Některé dítka vypadají v „dospěláckém“ oblečení poněkud zvláštně, ale většina je naprosto k zulíbání.

Možná vás při pohledu na fotografie napadne několik podstatných otázek. Jak může ovlivnit dětskou psychiku, když se rodiče snaží, aby jejich děti vypadaly více jako dospělí? Oblékli byste své děti podobně, nebo preferujete veselejší oblečení adekvátní jejich věku? Těšíme se na zajímavou diskuzi!

Foto: https://instagram.com/alonso_mateo, https://instagram.com/_heatherrl, https://instagram.com/luisafere, https://instagram.com/cahiossaq_, https://instagram.com/mrscastro, https://statigr.am/teklif, https://instagram.com/stylebythoi, https://instagram.com/prestons_laundry, https://instagram.com/alexander_yan, https://instagram.com/szafeczka, https://instagram.com/gavinduh, https://huabao.taobao.com/

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *