Krása a móda

Jak vypadá současná kolekce kabelek Prada? Úžasně!

Jestlipak víte, že italská značka Prada loni slavila kulatiny? Mario Prada pložil základy jedné z nejvlivnějších módních společností již v roce 1913 a v začátcích prodával jeho módní dům pouze luxusní kožené zboží a doplňky. V té době a ještě dlouho poté, však Prada nepatřila k nejvýznamnějším hráčům na módním poli. Firma se naopak potýkala s problémy a na výsluní ji dostala až zakladatelova vnučka Miuccia Prada. Ta upadající podnik zdědila v roce 1978 a pustila se do navrhování nových módních kolekcí. O vedení podniku se začal starat její manžel.

V současné době má Prada 250 obchodů v 65 zemích světa. Prodejny navrhují známí architekti, např. Rem Koolhaas a kancelář Herzog & de Meuron. U nás se značka dostala do širšího povědomí také díky filmu Ďábel nosí Pradu z roku 2006. Hlavní roli ješitné a sebestředné šéfky, která si potrpí na značkové oblečení, ztvárnila Meryl Streepová.

Ve fotogalerii najdete 15 aktuálních modelů kabelek, které jsme našli v oficiálním Prada e-store. Máme za to, že by se vám alespoň jedna taky hodila.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *