Design a umění

A Cat Thing: Naprosto úžasná a poměrně levná prolézačka pro kočky

Když se kočka nudí, většinou to odnese sedačka, záclony či jiné příslušenství, do kterého lovec zasekne své nenechavé drápky. Zkušení chovatelé moc dobře vědí, že klíčem k úspěchu je něco, co akčního tvora dokonale zaměstná. Na trhu je naštěstí dostatek skvělých věcí všeho druhu. K těm nejzajímavějším patří kočičí nábytek jedné taiwanské společnosti. Nese název A Cat Thing a je z kartonu.

Nábytek pro kočky má obrovskou výhodu. Skládá se z jednotlivých modulů, jejichž pozice lze kdykoliv měnit a vytvořit tak zbrusu novou prolézačku. Což znamená, že se kočka nikdy nezačne nudit. Když ji stávající konstrukce omrzí, poskládáte moduly trochu jinak a je to. Kočka si bude myslet, že dostala novou hračku a bude zase na nějakou dobu spokojený.

Momentálně je v prodeji první eco-friendly série obsahující čtyři různě tvarované krabice – kostku, kvádr, trojúhelníkový modul a sedmi-stranný modul. Všechny krabice jsou vzájemně propojitelné a pevně drží. Poskládáte je bez použití jakéhokoliv nástroje.

A na kolik vás ta krása vyjde? Sada čtyř krabic stojí kolem 47 USD, což se sice jeví jako poměrně vysoká cena, ale nezapomeňte, že nábytek kočku nezačne nikdy nudit – nebudete tak muset pořizovat další a další hračky a prolézačky.

 

Další články

Když obyčejné věci vypadají úchvatně aneb Tento fotograf vážně umí!

Hodně kreativní jídlo… z papíru!

Musíte vidět: Z recyklovaného GorillaGlass ze smartphonů se vyrábí stylové skleničky

Stylové kartáčky na zuby, které si zamiluje každé dítě

Origami mistr vyrobil 1000 krásných skládaček

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete, aby vám neunikl žádný článek?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný souhrn všech zajímavých článků a informací, publikovaných na našem magazínu.