Design a umění

A Cat Thing: Naprosto úžasná a poměrně levná prolézačka pro kočky

Když se kočka nudí, většinou to odnese sedačka, záclony či jiné příslušenství, do kterého lovec zasekne své nenechavé drápky. Zkušení chovatelé moc dobře vědí, že klíčem k úspěchu je něco, co akčního tvora dokonale zaměstná. Na trhu je naštěstí dostatek skvělých věcí všeho druhu. K těm nejzajímavějším patří kočičí nábytek jedné taiwanské společnosti. Nese název A Cat Thing a je z kartonu.

Nábytek pro kočky má obrovskou výhodu. Skládá se z jednotlivých modulů, jejichž pozice lze kdykoliv měnit a vytvořit tak zbrusu novou prolézačku. Což znamená, že se kočka nikdy nezačne nudit. Když ji stávající konstrukce omrzí, poskládáte moduly trochu jinak a je to. Kočka si bude myslet, že dostala novou hračku a bude zase na nějakou dobu spokojený.

Momentálně je v prodeji první eco-friendly série obsahující čtyři různě tvarované krabice – kostku, kvádr, trojúhelníkový modul a sedmi-stranný modul. Všechny krabice jsou vzájemně propojitelné a pevně drží. Poskládáte je bez použití jakéhokoliv nástroje.

A na kolik vás ta krása vyjde? Sada čtyř krabic stojí kolem 47 USD, což se sice jeví jako poměrně vysoká cena, ale nezapomeňte, že nábytek kočku nezačne nikdy nudit – nebudete tak muset pořizovat další a další hračky a prolézačky.

 

Další články

Kalendář uměleckým dílem

365 naprosto úchvatných obrazů pro mravence

Zboží v naprosto senzačních obalech aneb když design prodáva

Japonský umělec vytváří úžasné sošky z prázdných plechovek. Musíte vidět!

Chlápek udělal z obyčejné krabice s voskovkami něco úžasného

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *