A Cat Thing: Naprosto úžasná a poměrně levná prolézačka pro kočky

Lenka Němcová
14. dubna 2018
2 minuty čtení

Když se kočka nudí, většinou to odnese sedačka, záclony či jiné příslušenství, do kterého lovec zasekne své nenechavé drápky. Zkušení chovatelé moc dobře vědí, že klíčem k úspěchu je něco, co akčního tvora dokonale zaměstná. Na trhu je naštěstí dostatek skvělých věcí všeho druhu. K těm nejzajímavějším patří kočičí nábytek jedné taiwanské společnosti. Nese název A Cat Thing a je z kartonu.

Nábytek pro kočky má obrovskou výhodu. Skládá se z jednotlivých modulů, jejichž pozice lze kdykoliv měnit a vytvořit tak zbrusu novou prolézačku. Což znamená, že se kočka nikdy nezačne nudit. Když ji stávající konstrukce omrzí, poskládáte moduly trochu jinak a je to. Kočka si bude myslet, že dostala novou hračku a bude zase na nějakou dobu spokojený.

Momentálně je v prodeji první eco-friendly série obsahující čtyři různě tvarované krabice – kostku, kvádr, trojúhelníkový modul a sedmi-stranný modul. Všechny krabice jsou vzájemně propojitelné a pevně drží. Poskládáte je bez použití jakéhokoliv nástroje.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

A na kolik vás ta krása vyjde? Sada čtyř krabic stojí kolem 47 USD, což se sice jeví jako poměrně vysoká cena, ale nezapomeňte, že nábytek kočku nezačne nikdy nudit – nebudete tak muset pořizovat další a další hračky a prolézačky.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky