Podnikání a finance

Absence webových stránek bývá pro firmy a živnostníky velmi omezujícím prvkem

Jako majitelé firmy, případně živnostníci zajisté chcete mít co nejvíce klientů a práce, abyste mohli náležitě prosperovat. K tom je ale zapotřebí neustále sledovat nové trendy, bez nichž vás konkurence může velmi snadno předčit. Dnes už se například neobejdete bez kvalitních webových stránek, respektive eshopu.

Web si raději nevytvářejte sami, nemáte-li potřebné zkušenosti a čas

Tvorba webových stránek je poměrně sofistikovanou záležitostí. Mnohdy si živnostníci a menší firmy snaží v rámci úspor vytvořit webové stránky a eshop svépomocí, což však nemusí dopadnout dobře, nemáte-li dostatečné zkušenosti. Navíc počítejte s tím, že když se do tohoto řešení pustíte, zabere vám to spoustu drahocenného času, takže je vlastně otázkou, zda se realizace webu vlastními silami vůbec ekonomicky vyplatí. Přitom je však přítomnost firemních webových stránek v dnešní internetové době neprostou nezbytností.

Jak ušetřit a zároveň si nechat udělat pěkné a přehledné webové stránky?

Vždy je lepší se svěřit do rukou odborníků. Leckdy však nové webové stránky vyjdou na desítky tisíc korun, což není zrovna ideální pro začínající firmy a drobné živnostníky, kteří mnohdy nemají peněz nazbyt. Najde se ale i rozumné řešení. Příkladem budiž nabídka společnost AJAS, u níž tvorba web stránek probíhá v open source publikačním systému WordPress. Ten je velmi uživatelsky přívětivý. Vytvoření eshopu či webu vás díky tomu, že systém nic nestojí, nevyjde nijak draho. Web si následně můžete sami spravovat dle potřeby, není to nijak složité.

AJAS nabízí kromě samotného vytvoření web stránek ještě navazující služby, zejména online marketing (včetně SEO, PPC atd.), díky němuž váš web bude na internetu dostatečně viditelný. A to je důležitý předpoklad k tomu, abyste na své služby a produkty nalákali co největší množství zákazníků a mohli oslovit široké spektrum obchodních klientů.

Další články

Spusťte PPC reklamy i v zahraničí. Rozšíříte své podnikání

Proč je internetový marketing důležitý a jak si poradit se správným nastavením reklamy?

Úklidová firma: Nechte profesionály postarat se o čistotu vašich kanceláří

Co je to 3M CUBITRON II?

Absolvujte rekvalifikační kurzy v Českém Těšíně

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.