Podnikání a finance

Absence webových stránek bývá pro firmy a živnostníky velmi omezujícím prvkem

Jako majitelé firmy, případně živnostníci zajisté chcete mít co nejvíce klientů a práce, abyste mohli náležitě prosperovat. K tom je ale zapotřebí neustále sledovat nové trendy, bez nichž vás konkurence může velmi snadno předčit. Dnes už se například neobejdete bez kvalitních webových stránek, respektive eshopu.

Web si raději nevytvářejte sami, nemáte-li potřebné zkušenosti a čas

Tvorba webových stránek je poměrně sofistikovanou záležitostí. Mnohdy si živnostníci a menší firmy snaží v rámci úspor vytvořit webové stránky a eshop svépomocí, což však nemusí dopadnout dobře, nemáte-li dostatečné zkušenosti. Navíc počítejte s tím, že když se do tohoto řešení pustíte, zabere vám to spoustu drahocenného času, takže je vlastně otázkou, zda se realizace webu vlastními silami vůbec ekonomicky vyplatí. Přitom je však přítomnost firemních webových stránek v dnešní internetové době neprostou nezbytností.

Jak ušetřit a zároveň si nechat udělat pěkné a přehledné webové stránky?

Vždy je lepší se svěřit do rukou odborníků. Leckdy však nové webové stránky vyjdou na desítky tisíc korun, což není zrovna ideální pro začínající firmy a drobné živnostníky, kteří mnohdy nemají peněz nazbyt. Najde se ale i rozumné řešení. Příkladem budiž nabídka společnost AJAS, u níž tvorba web stránek probíhá v open source publikačním systému WordPress. Ten je velmi uživatelsky přívětivý. Vytvoření eshopu či webu vás díky tomu, že systém nic nestojí, nevyjde nijak draho. Web si následně můžete sami spravovat dle potřeby, není to nijak složité.

AJAS nabízí kromě samotného vytvoření web stránek ještě navazující služby, zejména online marketing (včetně SEO, PPC atd.), díky němuž váš web bude na internetu dostatečně viditelný. A to je důležitý předpoklad k tomu, abyste na své služby a produkty nalákali co největší množství zákazníků a mohli oslovit široké spektrum obchodních klientů.

Další články

Zelená elektřina není budoucností: Využívat ji lze už nyní

Plachtové haly – rychlé a flexibilní řešení pro podnikatele a firmy

Kvalitní business portrét Praha pomůže k dosažení úspěchu

Zařiďte si virtuální kancelář a pracujte vzdáleně

Nepodceňujte význam motivačního dopisu!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *