Podnikání a finance

Absolvujte rekvalifikační kurzy v Českém Těšíně

Těšín je velmi specifickým starobylým městem. Řeka Olše ho rozděluje na Český Těšín a polský Cieszyn. Spousta lidí chodí pracovat přes hranice. A po jakých zaměstnáních je poptávka v české části Těšína?

Uplatníte se zde jako pracovník expedice zboží, výpomoc v kuchyni, operátor výroby, prodejní asistent. Z kvalifikovaných pozic je zájem o účetní, stejně jako v jiných částech republiky. A pokud pro tuto práci kvalifikaci nemáte? Prohlédněte si rekvalifikační kurzy v Českém Těšíně a vyberte si ten svůj.

Rekvalifikační kurz s úhradou od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy jsou šancí, jak změnit kariéru od základů. Kurz trvá obvykle dva až tři měsíce, za tuto dobu se opravdu zvládnete připravit na zcela nové povolání, pokud však ke kurzu přistoupíte zodpovědně. Kromě hodin strávených na lekcích je samozřejmě nutná i vlastní iniciativa, opakování si doma a domácí samostudium.

Určitě si vždy vybírejte kurzy s akreditací od MŠMT, po jejichž absolvování získáte certifikát. Ten pak můžete při žádosti o práci předložit jako důkaz o vašem vzdělání.

A ještě jedna praktická rada. Jste-li vedení na úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání, úřad práce vám rekvalifikaci včetně nákladů na dojíždění na kurz může proplatit.

Rovnou 3 kurzy zaměřené na účetnictví startují na podzim

V Českém Těšíně budou na podzim, konkrétně v září a říjnu, startovat tři kurzy zaměřené na účetnictví. Jde o:

  • podvojné účetnictví,
  • účetnictví a daňovou evidenci,
  • mzdové účetnictví se základy personalistiky.

Všechny tyto kurzy jsou ukončené oficiálním osvědčením vydaným MŠMT ČR s celostátní platností. Na všech jsou ještě volná místa, takže kdo chce změnit svou kariéru, ten má stále šanci se přihlásit. Registrace je možná online.

Od nového roku už si budete moct hledat práci v novém oboru. Jako účetní se můžete nechat zaměstnat, nebo pracovat sami na sebe jako OSVČ.

Další články

Zvyšování tržního podílu prostřednictvím efektivního B2B Lead Generation

Našli jste díru na trhu a chcete ji zaplnit svým nápadem? Myslete na certifikace

Co všechno potřebujete v restauraci či jiném gastro provozu?

Přichází doba šetření. Jak ale ulevit firemnímu rozpočtu?

Spusťte PPC reklamy i v zahraničí. Rozšíříte své podnikání

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *