Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Adam Valový
30. srpna 2021
4 minuty čtení

Grilované kuře patří mezi oblíbená česká jídla. Je to tradiční fast food, který přežil z minulosti až dodnes, a ten novodobý, především „burgerový“, převyšuje v nutriční hodnotě připraveného jídla.

Návštěva čtyřčlenné rodiny ve fast foodu přijde na zhruba 500 Kč. Jestliže rodině koupíte grilované kuře, jste na čtvrtině ceny. Na grilovaném kuřeti se navíc nedají ošidit ani jeho nutriční hodnoty. Zatímco fast food nemá dobrou pověst z hlediska živin, kuře je prostě nejzdravější maso a kvalitní gril na kuřata jej připraví ještě zdravěji, než to zvládáme doma. S menším množstvím tuku, dobře propečené, bez zčernalých částí nesprávným pečením.

Grilovaná kuřata mají úspěch

Je běžné, že si grilovaná kuřata koupíme na ulici jako oběd do práce, nebo se o křupavé kuřátko podělíme v parku se spolužáky či kamarády. Je ideálním sobotním obědem pro rodinu, kdy jej koupíme během nákupu, nebo se hodí kdykoliv jako večeře. Dokonce i v hospodě si rádi k obědu či k večeři dáváme grilované kuřátko. Pokud si odpustíme standardní přílohu a chléb, se salátem jde dokonce o velice dietní jídlo, kterým nepohrdne ani ten, kdo se dal zrovna na proteinovou, tedy dnes tak úspěšnou keto dietu.

Gril na kuřata se vyplatí

Velkokapacitní gril na kuřata je zajímavým vybavením hospod i restaurací. Na dobrém grilovaném kuřátku lze dokonce postavit úspěch podniku. Lidé běžné chodí do hospody kvůli jednomu výtečnému jídlu, tak proč by to nemohlo být právě grilované kuře?

Grily na kuřata pro provozovny, standardní i pojízdné, či třeba pro speciální stánky s občerstvením na různých trzích a akcích, mohou být elektrické i na plyn. Mají různou kapacitu a standardně jsou vybaveny špízy se sponami či koši, vždy v závislosti na modelu grilu. Velký sortiment grilů na kuřata dodává A.T. Fornax.

Elektrické grily na kuřata

A.T. Fornax dodává grily ROLLER GRILL a CB. Elektrický gril na kuřata ROLLER GRILL nabízí samostatné ovládání jednotlivých špízů i možnost úprav vzdálenosti od zdroje tepla podle velikosti grilovaného kuřete. Grily typu CB mají celonerezové provedení, některé modely jsou dokonce proskleny z obou stran, což umožňuje efektně prezentovat právě grilovaná kuřata.

Plynové grily na kuřata

A.T. Fornax dodává i plynové modely grilů. Modely ROLLER GRIL jsou vybaveny infračervenými hořáky. Každý hořák lze ovládat zcela samostatně, včetně ovládání špízu. Plynový gril na kuřata CB má celonerezové provedení a u některých modelů je výsuvné čelní sklo. Grily mají osvětlení.

Přemýšlíte, jak rozšířit a vylepšit svoji nabídku občerstvení?

Grilovaná kuřata mají v České republice tradici. Lze je podávat jako rychlé občerstvení na různých akcích, ale též v hospůdkách a v barech. V podstatě všude tam, kde nevadí úžasná vůně grilovaných kuřátek, budou vítaným občerstvením. Grilované kuře patří i do moderních koncepcí restaurací zaměřených na zdravé stravování. Kuře je zdrojem zdravých bílkovin a patří mezi nejoblíbenější maso.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  16. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky