Zdraví

Kvalitní doplněk stravy s vitamínem D3 přispívá ke správné funkci imunitního systému

Střídání ročních období je pro člověka náročné po psychické i fyzické stránce, jako by jeho tělo rezignovalo. S koncem léta je totiž sluneční svit slabší, proto jsme unavení a na mnoho povinností rezignujeme, s čímž souvisí i horší přirozená obranyschopnost organismu.

Sluníčko nám dodává potřebnou energii, ale na podzim jeho blahodárné účinky slábnou. To je škoda, protože už po 15 – 20 minutách při pobytu na slunci se vitamín D tvoří. Samotný vitamín D3 najdete v tučných rybách, darech moře, hovězích játrech či vaječných žloutcích. Jenže právě tyto potraviny jsou pro mnoho lidí nepoživatelné. Naštěstí jsou dostání doplňky stravy, které cennou látku obsahují.

Udržujte se v kondici

Doplněk stravy Vitamín K2+D3 podpoří normální stav kostí, správnou srážlivost krve, činnost svalů a přispívá k dokonalé funkci imunitního systému. Jedna tableta denně vám pomůže dostat se do kondice. K2 předchází řídnutí kostí, reguluje činnost jater, podporuje srdce a ledviny, dokonce snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi. D3 je nepostradatelný pro zachování normální hladiny vápníku v krvi a jeho vstřebávání.

Biotin a zinek zajistí krásné vlasy i kůži

Vitamíny a minerály se nacházejí i v doplňcích stravy. Jedním z nich je BIOSIL, který obsahuje biotin čili koenzym R a zinek. Biotin stejně jako zinek se postarají o krásný vzhled vlasů, pokožky a nehtů. Koenzym R přispívá k normální psychické činnosti, zinek udržuje správný stav zraku a organismus chrání před oxidativním stresem.

Dbejte na prevenci!

Přírodní produkty vám pomohou dostat tělo do kondice, protože budete aktivní, vitální a v dobré náladě. Doplňky stravy vhodné pro vegany i diabetiky vybírejte v e-shopu Gigalékárna. Dopřejte svému tělu vitamíny a minerály a přiblíží se vám krása i zdraví.

Další články

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Pelyněk: Tradiční léčivá rostlina s mnoha přínosy pro lidské zdraví

Přechod: Vysvětlení, příznaky a zvládání této fáze života u žen

Příprava na přechodné období mezi letním a zimním počasím

Probiotika a prebiotika – mohou mít vliv na hubnutí?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *