Kvalitní doplněk stravy s vitamínem D3 přispívá ke správné funkci imunitního systému

Adam Valový
13. září 2021
2 minuty čtení

Střídání ročních období je pro člověka náročné po psychické i fyzické stránce, jako by jeho tělo rezignovalo. S koncem léta je totiž sluneční svit slabší, proto jsme unavení a na mnoho povinností rezignujeme, s čímž souvisí i horší přirozená obranyschopnost organismu.

Sluníčko nám dodává potřebnou energii, ale na podzim jeho blahodárné účinky slábnou. To je škoda, protože už po 15 – 20 minutách při pobytu na slunci se vitamín D tvoří. Samotný vitamín D3 najdete v tučných rybách, darech moře, hovězích játrech či vaječných žloutcích. Jenže právě tyto potraviny jsou pro mnoho lidí nepoživatelné. Naštěstí jsou dostání doplňky stravy, které cennou látku obsahují.

Udržujte se v kondici

Doplněk stravy Vitamín K2+D3 podpoří normální stav kostí, správnou srážlivost krve, činnost svalů a přispívá k dokonalé funkci imunitního systému. Jedna tableta denně vám pomůže dostat se do kondice. K2 předchází řídnutí kostí, reguluje činnost jater, podporuje srdce a ledviny, dokonce snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi. D3 je nepostradatelný pro zachování normální hladiny vápníku v krvi a jeho vstřebávání.

Biotin a zinek zajistí krásné vlasy i kůži

Vitamíny a minerály se nacházejí i v doplňcích stravy. Jedním z nich je BIOSIL, který obsahuje biotin čili koenzym R a zinek. Biotin stejně jako zinek se postarají o krásný vzhled vlasů, pokožky a nehtů. Koenzym R přispívá k normální psychické činnosti, zinek udržuje správný stav zraku a organismus chrání před oxidativním stresem.

Dbejte na prevenci!

Přírodní produkty vám pomohou dostat tělo do kondice, protože budete aktivní, vitální a v dobré náladě. Doplňky stravy vhodné pro vegany i diabetiky vybírejte v e-shopu Gigalékárna. Dopřejte svému tělu vitamíny a minerály a přiblíží se vám krása i zdraví.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  16. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky