Nezařazené

Abyste byla na plese za princeznu

Plesová sezóna je v plném proudu. Nádherné šaty, příjemná hudba, chutné občerstvení a skleničky plné lahodného moku dokreslují příjemnou plesovou atmosféru. Každá žena se chce alespoň na chvíli proměnit v princeznu. Obléct nádhernou slavnostní róbu, obout skleněné (dobře, možná trošku pohodlnější) střevíčky, případně nasadit štrasovou korunku, která upoutá pozornost všech princů v okolí. A aby byla večerní róba dokonalá, nemělo by být zapomenuto na výběr vhodného šperku.

Jak vybírat šperk na ples

Chystáte se na ples rybářský, hasičský, diamantový nebo reprezentační? Každý ples má svá specifika. Rozhodně si totiž nevezmete na ples rybářský stejný třpytivý doplněk jako na ples v Opeře (a pokud ano, nepříjemné faux pas je na světě). Vždy se tedy dopředu zamyslete nad tím, jaké je téma daného plesu a jaká společnost se zde sejde. Tomu přizpůsobte nejen samotnou večerní róbu, ale také její doplňky.

Méně někdy znamená více

Zaujal vás v obchodě s klenoty nádherný honosný náhrdelník, který se třpytí tak, až oči přechází? Ano, ženy zkrátka milují vše honosné a třpytivé, pokud však takový skvost špatně zkombinujete, nadělá více škody, než užitku. S noblesou a stupněm „třpytivosti“ tedy nakládejte vskutku jako se šafránem. Máte-li jednodušší, jednobarevné šaty, můžete si dovolit výstřednější a mohutnější šperk. Je-li vaše večerní róba zdobená perličkami, kamínky nebo krajkou, doplňky vybírejte pouze decentní.

Dokonalé souznění

Pozor si také dávejte na to, aby vaše šperky společně pěkně ladily. Proto je dobré nakupovat šperky v sadách, které obsahují například náhrdelník a náušnice. Získáte tak jistotu, že budete sladěná do posledního detailu a vaše okolí si vás zaručeně všimne. Proměňte se v krásnou princeznu a svůj velký den si náležitě užijte! S dobře zvolenou kombinací šperků to bude hračka.

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články