Auto/moto

Automobily značky Škoda? Češi je milují!

Vozy značky Škoda nejenom u nás bezesporu patří mezi nejprodávanější, a tím pádem nejoblíbenější automobily vůbec. Na tom se podepisuje řada faktorů, jako jsou spolehlivost, ale i dostupnost náhradních dílů. A těch modelů, mezi nimiž máte na výběr. Jaké jsou ty nejoblíbenější?

Chytrá Škoda Kodiaq

Tento model právem zaujímá přední místa v žebříčcích spolehlivosti SUV automobilů. Tak jako se zavedl pojem chytrý telefon, my doporučujeme zavést další, a to chytrý automobil. Tím Škoda Kodiaq bezesporu je. Nejenže ji odemknete, zamknete a nastartujete bez použití klíče, ona vám bude i nápomocna při samotné jízdě. Během té nad vámi bude především držet ochrannou ruku. Pohlídá si například tzv. mrtvé úhly, jež bývají příčinou mnoha dopravních nehod. A z míry ji nevyvede ani drsný terén. Zkrátka to je auto do nepohody, které vás jen tak nenechá na holičkách.

Stálice Škoda Fabia

V loňském roce se slavná Škoda Fabia stala plnoletým a zároveň v historii automobilů značky Škoda vůbec nejúspěšnějším modelem. Zájem o ní za celou dobu její existence zkrátka neochabl. A neochabuje ani dnes, a to od roku 1999, kdy byl zahájen její prodej, uplynulo hodně vody. Vozidlo přirozeně zaznamenalo řadu změn. Především drží krok s dobou. Umožňuje tak propojení veškerých aplikací ve vašem smartphonu, kvalitní poslech hudby, ale zapomenout už můžete i na manuální zapínání světel a stěračů, které je nahrazeno plně automatickým. Hlavním bonusem vozu však stále zůstává nízká spotřeba paliva. Pokud sháníte bezpečný rodinný vůz za rozumnou cenu, Škoda Fabia rozhodně stojí za zvážení.

Rychlá Škoda Superb

Je ve vašem hledáčku rychlý a prostorný vůz, jenž navíc skvěle vypadá? Pak vaší volbou zřejmě bude Škoda Superb. Výkonné motory posledních modelů Superb dokonce řadí mezi nejrychlejší Škoda automobily vůbec. Tyto vozy ale především vynikají prvotřídní kvalitou zpracování stejně jako kombinací těch nejmodernějších systémů. Maximální zážitek z jízdy umocňují i pohodlná ergonomicky tvarovaná sedadla. Sháníte-li rodinný vůz s vyšším výkonem, tak Škoda Superb bude trefou do černého.

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *