Cestování

Kam na letní dovolenou? Máchovo jezero ohromí malé i velké výletníky!

Milovníci koupání, vodních a suchozemských sportů, relaxace na pláži i výletů na zajímavá místa neodolají letní dovolené u Máchova jezera. Nejmenší členové rodiny ocení tobogány a skluzavky, dospělí dosažitelnost přírodních i historických drahokamů a chatky Máchovo jezero.

Odpočinek u největšího rybníka Česka

I když se říká Mácháči jezero, je to vlastně největší rybník v Čechách. Byl založen v roce 1366 Karlem IV. a nabízí radovánky na čtyřech plážích. Nejznámější jsou Staré Splavy a Doksy. Neschází tobogány, letní atrakce a pestrost občerstvení. O Kachním a Myším ostrůvku se povídá mnoho pověstí a zároveň jsou domovinou ptactva. Na hladině jezera objevíte šlapadla, lodičky a malé jachty. Lze zmínit okružní jízdu výletním parníkem, cyklistiku, pěší turistiku, adrenalinové sporty i noční rej na diskotékách.

Proč vyrazit k Máchovu jezeru?

Pokud dáte přednost relaxaci na Mácháči, jako mávnutím kouzelného proutku se ocitnete v nitru krásné přírody. Vodní radosti budete mít na dosah ruky, kdykoliv se vám zamane. Sportovní aktivity na čerstvém vzduchu, kulturní akce, bohatá nabídka turistických tras a cyklostezek vedoucích k hradům či zámkům. Dovolená v tuzemsku je vždy perfektní stejně jako Máchovo jezero ubytování ve Starých Splavech.

Pohodlné chaty v osadě Elite

Chatová lokalita Elite u Máchova jezera ve Starých Splavech disponuje 4 lůžkovými chatkami s chladničkou, které jsou, co by kamenem dohodil od jídelny s barem, společného sociálního zařízení, ohniště, houpaček, prolézaček a pískoviště. Okolí vybízí k výletům na hrady Bezděz, Houska, Sloup v Čechách anebo na zámky Zákupy, Zahrádky a Dětěnice . Výlety do liberecké ZOO a Aquaparku Babylon potěší celou rodinu. Sportovní nadšenci mohou vystoupat na Ještěd! Podívejte se na https://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html a rezervujte si útulné ubytování Máchovo jezero ještě dnes!

Další články

Vydejte se za hranice všedních dní! Na Karlštejn!

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *