Děti a rodina

Springfree: Bezpečné skákání na trampolíně bez pružin

Mami, tati – já chci trampolínu! Že jste něco podobného slyšeli, případně slýcháváte každý den, ale máte obavy z bezpečnosti? Skákání na trampolíně sice nepatří k vyloženě nebezpečným aktivitám, ovšem přesto se může dítko o konstrukci nekvalitní trampolíny poměrně snadno zranit. Existuje však alternativa v podobě trampolíny Springfree s novozélandskou technologií. Byla navržená s ohledem na maximální ochranu děti a okamžitě si získala popularitu na celém světě.

Co je na trampolíně Springfree tak jedinečného? Jestliže umíte alespoň trochu anglicky, pak vám jistě došlo, že název vychází z její největší přednosti – nemá klasické pružiny. Nemusíte se však bát, že by si na ní váš potomek nezadováděl. Springfree je naopak ještě zábavnější než klasická trampoška.

Byl jednou jeden zodpovědný otec

Jak už to tak bývá, ty nejlepší výrobky vymýšlí obyčejní lidé na základě vlastních potřeb. Za trampolínou Springree stojí univerzitní profesor Dr. Keith Alexander, který byl – podobně jako miliony rodičů na celém světě – znepokojen nízkou úrovní bezpečnosti trampolín. Nejkritičtějším místem jsou především pružiny, a tak se rozhodl vytvořit “nejbezpečnější trampolína na světě” bez nich.

Proč je springfree lepší než ostatní trampolíny?

Trampolína Springfree disponuje skákacím systémem z pružných tyčí. Ty nahrazují klasické pružiny, ale jsou mnohem bezpečnější. Dalším skvělým prvkem je speciální měkký okraj skákací plochy. Absence kovového rámu minimalizuje riziko úrazu.

Tím však výčet prvků zvyšujících úroveň bezpečnosti skákání na trampolíně nekončí. Za zmínku stojí také aktivní vypnutá ochranná síť z vysoce odolného materiálu. Kromě toho, že chrání lépe než běžné sítě, se nepárá ani při rozříznutí či roztržení oka.

Důležitými bezpečnostními prvky  jsou i vnější tyče prohýbající se do všech směrů. Díky nim se skokan nemusí bát toho, že by ho síť neudržela.

Více zábavy díky interaktivnímu systému

Trampolína Springfree může být doplněna o systém Tgoma, který se skládá ze čtyř senzorů integrovaných do skákací podložky. Umožňuje propojení trampolíny s tabletem a hraní super-chytlavých her. Skákání na trampolíně tak není jen bezpečnější, ale také mnohem zábavnější.

Další články

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Profesionální hlídání dětí je dostupné a spolehlivé

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *