AutoOdStrejdy: Služba, která způsobila revoluci v půjčování aut

Lenka Němcová
28. května 2016
2 minuty čtení

Bez auta se v dnešní době obejde jen málokdo. Ale co když potřebujete dopravní prostředek se specifickými vlastnostmi? Třeba kabriolet na víkendové balení sličných dívek, dodávku na přepravu stavebního materiálu nebo něco úplně jiného… Pokud vaše vlastní auto neodpovídá plánovaného způsobu využití, není nic jednoduššího, než se po vhodném vozidle poohlédnout v autopůjčovně. Těch je jako máku, ale my vám představíme autopůjčovnu, která je tak trochu jiná než to, na co jste zvyklí. Autopůjčovna Praha vám umožní vydělávat peníze pronájmem vašeho nevyužitého auta!

Bez zprostředkovatele si auto půjčíte levněji

AutoOdStrejdy.cz je unikátní služba, která spojuje majitele automobilů se zájemci o pronájem. Pokud si chcete vozidlo půjčit, potěší vás velmi pestrá nabídka a nízké ceny, často i o polovinu nižší než v běžné autopůjčovně.

Zapůjčení vozidla probíhá bez zprostředkovatele – u jednotlivých inzerátů jsou podrobné informace a kontakt na majitele.

Nenechávejte své vozidlo ležet ladem

A teď se na službu podívejme z pohledu majitele dopravního prostředku. Možná máte automobil, který využíváte jen zřídkakdy. Nenechte ho zahálet a začněte ho půjčovat. Sami si určíte podmínky a vybudujete si pasivní příjem.

Stačí, když se na autoodstrejdy.cz zaregistrujete a zaplatíte registrační poplatek. Ten zahrnuje právní a marketingové služby, takže se nebudete muset starat o propagaci. Provozovatelé služby zajistí, aby se k vašemu inzerátu dostali zájemci a vám se registrace vyplatila. Zároveň vám poskytnou cenné rady související s efektivním pronájmem vozidel.

Tak co na to říkáte? Půjčíte si auto od strejdy? Anebo začnete půjčovat vlastní automobil a vybudujete si další zdroj příjmu? AutoOdStrejdy je revoluční autopůjčovna, která se těší velkému zájmu lidí již od roku 2010. Připojte se ke spokojeným uživatelům i vy!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky