V Praze jedou mobilní masáže. Fyzioterapeuti navštěvují klienty doma!

Lenka Němcová
8. června 2016
2 minuty čtení

Dali byste si líbit příjemnou masáž? Pokud vás od maséra dělí několik kilometrů, pravděpodobně si návštěvu dobře rozmyslíte. Ne vždy je nálada na pendlování přes celé město a zpět. A to je důvod, proč vznikají skvělé služby jako mobilní masáže. Obyvatelé Prahy na ně nedají dopustit a pravidelně zvou zkušené maséry až do domu. Pro společnost FyzioDomu pracují kvalifikovaní fyzioterapeuti, kteří ovládají různé druhy masáží. Zajímají vás podrobnosti? V tom případě nepřestávejte číst!

Představte si, že nemusíte zbytečně marnit čas dojížděním přes půl Prahy, protože masér přijede až k vám. Vyberete si masáž, která vám vyhovuje a absolvujete ji v pohodlí domova nebo kdekoliv jinde.

O kvalitě masáží nemůže být pochyb. Tým FyzioDomu tvoří fyzioterapeuti s vysokoškolským vzděláním se specializací na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému. Mají bohatou praxi a i nadále se průběžně vzdělávají.

Nabídka masážních technik je velmi pestrá. Fyzioterapeuti ovládají klasickou švédskou, hloubkovou cílenou, hawaiskou, relaxační i těhotenskou masáž. Za zmínku stojí také masáž horkými kameny, která slouží k odstranění přebytečného napětí a obnovení energetických zásob. Ženy nedají dopustit na křišťálovou masáž obličeje a dekoltu. Tato luxusní procedura snoubí efekt léčivých vibrací vzácných kamenů a relaxačních technik.

Fyzioterapeuti během terapií používají špičkovou kosmetiku Yasminka, která neobsahuje umělé parfemace, ropné produkty a syntetická barviva.

Možná netušíte, která z masážních technik je vhodná právě pro vás. Proto si na první schůzku vyhraďte o půl hodiny déle. Fyzioterapeut provede celkovou anamnézu a stanoví doporučený cíl terapie.

Mobilní masáže v Praze můžete dopřát i svým nejbližším. Zaplatíte-li si balíček několika hodin, můžete je přerozdělit mezi jednotlivé členy. Chcete-li se o masážích do domu dozvědět více, pokračujte na www.fyziodomu.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky