Zdraví

V Praze jedou mobilní masáže. Fyzioterapeuti navštěvují klienty doma!

Dali byste si líbit příjemnou masáž? Pokud vás od maséra dělí několik kilometrů, pravděpodobně si návštěvu dobře rozmyslíte. Ne vždy je nálada na pendlování přes celé město a zpět. A to je důvod, proč vznikají skvělé služby jako mobilní masáže. Obyvatelé Prahy na ně nedají dopustit a pravidelně zvou zkušené maséry až do domu. Pro společnost FyzioDomu pracují kvalifikovaní fyzioterapeuti, kteří ovládají různé druhy masáží. Zajímají vás podrobnosti? V tom případě nepřestávejte číst!

Představte si, že nemusíte zbytečně marnit čas dojížděním přes půl Prahy, protože masér přijede až k vám. Vyberete si masáž, která vám vyhovuje a absolvujete ji v pohodlí domova nebo kdekoliv jinde.

O kvalitě masáží nemůže být pochyb. Tým FyzioDomu tvoří fyzioterapeuti s vysokoškolským vzděláním se specializací na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému. Mají bohatou praxi a i nadále se průběžně vzdělávají.

Nabídka masážních technik je velmi pestrá. Fyzioterapeuti ovládají klasickou švédskou, hloubkovou cílenou, hawaiskou, relaxační i těhotenskou masáž. Za zmínku stojí také masáž horkými kameny, která slouží k odstranění přebytečného napětí a obnovení energetických zásob. Ženy nedají dopustit na křišťálovou masáž obličeje a dekoltu. Tato luxusní procedura snoubí efekt léčivých vibrací vzácných kamenů a relaxačních technik.

Fyzioterapeuti během terapií používají špičkovou kosmetiku Yasminka, která neobsahuje umělé parfemace, ropné produkty a syntetická barviva.

Možná netušíte, která z masážních technik je vhodná právě pro vás. Proto si na první schůzku vyhraďte o půl hodiny déle. Fyzioterapeut provede celkovou anamnézu a stanoví doporučený cíl terapie.

Mobilní masáže v Praze můžete dopřát i svým nejbližším. Zaplatíte-li si balíček několika hodin, můžete je přerozdělit mezi jednotlivé členy. Chcete-li se o masážích do domu dozvědět více, pokračujte na www.fyziodomu.cz.

Další články

Musíte vidět: Strhané tváře amerických prezidentů ke konci funkčního období

Hubnutí je věčné téma. Jak to KONEČNĚ ZVLÁDNOUT?

Máte problém s nadváhou? Tyto přírodní tabletky to za vás nevyřeší. Ale můžou vám pomoct!

Hi-tech mechanismus pro transport osoby se sníženou pohyblivostí

5 hlavních blahodárných účinků Aloe Vera

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete, aby vám neunikl žádný článek?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný souhrn všech zajímavých článků a informací, publikovaných na našem magazínu.