Online kurzy: Příležitost, jak se efektivně vzdělávat z pohodlí domova

Lenka Němcová
23. května 2016
3 minuty čtení

Chcete být lepší v tom, čím se právě zabýváte? Rádi byste se naučili něco úplně nového? Sebevzdělávání je v dnešní době důležitější než kdykoliv předtím, ale zdaleka ne každý má dostatek volného času potřebného na docházení do kurzů. Naštěstí jsou tu moderní technologie, díky kterým se lze vzdělávat virtuálně. Online vzdělávání již propadli i Češi a my vám prozradíme, jaké jsou největší výhody této metody.

Online kurzy nabízí naprosto plnohodnotný způsob vzdělávání. V praxi samozřejmě záleží na kvalitách lektora, který se na konceptu kurzu podílí. Odborníci však tvrdí, že pro účastníky online kurzů je vzdělávání z pohodlí domova mnohem příjemnější a méně stresující. Moderní online kurzy jsou navíc sestaveny tak, aby účastníkům podaly informace zábavnou a nenásilnou formou. K dalším výhodám patří podstatná finanční a časová úspora.

Pokud vás online vzdělávání zajímá, najděte si svůj kurzu na specializovaném portálu VímVíc.cz. Nás zaujaly tyto kurzy:

1. Staň se YouTuberem

YouTubeři jsou moderní celebrity. Dobrá zpráva je, že se k nim můžete přidat i vy. Nevíte-li, jak začít, bude se vám hodit kurz na téma „Staň se YouTuberem“, kterým vás provede sympatická Aneta Růžičková. Naučíte se jak vybrat správné příslušenství, jak video hezky natočit a kvalitně upravit, jak doplnit zvuky, titulky a další efekty. A samozřejmě i to, jak video uploadovat na YouTube.

2. 7 schodů ke zdravému sebevědomí

Máte potíže s nízkým sebevědomím? V tom případě je pro vás jako stvořený kurz na téma „jak získat sebevědomí“. Pomůže vám vyřešit otázky, které si kladete v souvislosti s vlastním bytím a smyslem života, zjistíte, proč vám něco nefunguje a naučíte se to napravit.

3. Kurz fotografování pro začátečníky a mírně pokročilé

Toužíte po krásných snímcích, máte k dispozici kvalitní fotoaparát, ale nejde vám to? Kurz fotografování pro začátečníky a mírně pokročilé pod vedením Mgr. Martina Valenta. Ph. D. vás seznámí s nastavováním expozičních hodnot, vyvážením bílé barvy, prací s bleskem a hloubkou ostrosti. Tedy se základy, které jsou alfou a omegou dobrého fotografa!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky